Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Siema, jestem grafikiem.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A przynajmniej chciałbym kiedyś być profesjonalnym. Póki co jestem na studiach w tym kierunku, ponieważ właśnie grafiką interesuję się od dobrych paru lat. Stąd poważne plany na przyszłość w tym zawodzie.

Gier w kolekcji może i nie ma zatrważającej ilości, ale dopiero od niedawna traktuję kolekcję jako swoistą "kolekcję". Może to dziwne, ale wcześniej po prostu grałem... bo grałem. Nie podchodziłem do sprawy jak gracz z prawdziwego zdarzenia. Takim oto sposobem właśnie kupiłem trzeciego GBA, w międzyczasie przelotem były u mnie jeszcze inne konsolki...

Na serwisie jestem zarejestrowany od jakiegoś czasu, ale na forum dopiero zaczynam się udzielać. Przyciągnęła mnie tu ogromna wiedza na "growe" tematy i nie tylko administracji, ale również użytkowników. I ta otwartość redaktora naczelnego Grinning.

A tak naprawdę wszystko tylko dla acziwmentów i szpanowania kolekcją gier na kolejnym serwisie.