Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Mario Paint
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: gQ4OWyO5fJc.jpg]
Program "edugracyjny" na konsolę Super Nintendo symulujący działanie prostych, pecetowych edytorów graficznych. W zestawie z grą znajdziemy również specjalną myszkę, którą można podłączyć do konsoli. Aplikacja umożliwia także tworzenie niezbyt skomplikowanych animacji i komponowanie prostych melodii.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Mario Paint
Jakby tak skomponować The Moon z Kaczych Opowieści Winking
Oj czyściło się myszy, czyściło...
Pamiętam jaka niesamowita była moja pierwsza myszka laserowa stawiając ją obok kulkowych. Oj tak.
Piotrek1113 - proszę.

Co do materiału - teraz wiem do czego nawiązują minigry z packą na muchy w WarioWare.
Kolejna świetna rzecz, której nie dane mi było poznać. Dzięki Arhn.eu, że chociaż u was mogłem usłyszeć o tym dziele
Nigdy nie miałem okazji pograć ani nawet popatrzeć na żywo na SNESa, a tu proszę dowiaduję się, że istniał taki bajer z myszką. Pamiętam swego czasu moje myszki z kulką, ale nigdy nie było konieczności ich czyszczenia. Dobry materiał i nie mogę doczekać się więcej.
Myszki z kulką - kultowe i wkurzające.
miałem kilka myszek kulkowych ale tylko jedną laserową która trzyma się do dziś Winking
It's a game !! It's a painting program !! No, it's Mario Paint !!
Jak zwykle - materiał ciekawy i starannie przygotowany Winking
Archon, jak grasz już w tą grę. To poklikaj na litery w tytule Smiling

Jeśli już jesteś pewien, że wszystko poodkrywałeś. Zobacz to Winking
Muszę se kupić taką myszkę Laughing
Nasz czerwony hydraulik nigdy nie zostanie zapomniany !!