Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Mortal Kombat Komplete Edition dostępna na Steam!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeśli jesteście fanami gier o zabijaniu na śmierć bogów, reprezentantów innych ras, cyborgów i przypakowanych agentów służb specjalnych (oraz cycatych odpowiedników tychże), oraz jednocześnie wyznawcami kultu peceta, to mamy dla was dobre wieści. Dziś steamową premierę ma Mortal Kombat Komplete Edition, czyli pecetowa wersja znanego już od dawna z konsol MK9 ze wszystkimi DLC, jakie się dotychczas ukazały. Oto mało odkrywczy trailer na premierę (gra jest 18+, więc oczywiście odradzamy oglądanie go niepełnoletnim czytelnikom):

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Mortal Kombat Komplete Edition dostępna na Steam!
Nareszcie ;D . Są jakieś dodatkowe tryby?
Podobno jakieś postacie bonusowe, ja poczekam na jakąś zabójczą promocję , bo teraz jakoś mnie nie przekonuje Winking
@StrrPl w wersji na pc nie ma żadnych dodatkowych trybów.
@Wojtex28 w wersji na pc nie ma żadnych postaci bonusowych.Są wszystkie postacie które są też w wersji''Komplete'' na konsole.
Co do newsa to na pc nie ma kratosa a grę można kupić nawet za 64,99zł w muve.pl
Kupiłem i polecam za 65 zł nie marudzić tylko brać