Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Demo "The Playroom" będzie dołączone do każdego PS4.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Demo technologiczne The Playroom, które po raz pierwszy zobaczyć można było na tegorocznym E3 ma być dołączone do każdego egzemplarza PlayStation 4. Aplikacja ta to nic innego jak zestaw minigierek zręcznie eksponujących nowe funkcje PS4 - świecący pasek na padzie, wbudowany w niego głośnik i touchpad, a przede wszystkim PlayStation Camera. Oto film przedstawiający z grubsza The Playroom:


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Demo "The Playroom" będzie dołączone do każdego PS4.
E tam, takie bajerki są dla "każuali" ;D
Prezentuje się zarąbiście, tylko mnie zastanawia czy czasem nie polepszali trochę filmiku.
Ciekawe czy jakieś fajne gry wyjdą obsługujące ps camera ?
No nie wiem czy chcę żeby jakiś kosmita mi latał po pokoju i do mnie strzelał :/
Podoba mi się bardzo, zwłaszcza to z niby pongiem, to zakrywanie światła robocikom w DualShocku i to że można rysować obiekty na smartfonie Sony a one będą działały z konsolą Sony
Szkoda, że DS4 nie wyświetla hologramu. Mój kot na pewno by się świetnie bawił. Smiling Ale ciekaw jestem tych wszystkich ficzerów i mam nadzieję, że wprowadzi to coś nowego, i się przyjmie.
Moim zdaniem będzie warto jak się już będzie kupowało konsolę za te 1700zł to chyba każdy dokupi jeszcze jakąś grę, to już cena wzrośnie. Wydaje mi się, że przy wydawaniu 2 tyś. to 200zł w tą a 200 w tą nie robi jakiejś ogromnej różnicy. :torl:

Moim zdaniem będzie warto jak się już będzie kupowało konsolę za te 1700zł to chyba każdy dokupi jeszcze jakąś grę, to już cena wzrośnie. Wydaje mi się, że przy wydawaniu 2 tyś. to 200zł w tą a 200 w tą nie robi jakiejś ogromnej różnicy. :torl: