Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Nowy "trailer" Pokémon X/Y!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dzisiaj na oficjalnym pokémonowym kanale na YouTube ukazał się nowy film o nadchodzącej grze. Opowiada Junichi Masuda z Game Freak:


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Nowy "trailer" Pokémon X/Y!
Jestem taki najarany na tę grę, że głowa mała. NIECH JUŻ BĘDZIE OKTOBERFEST.
Mam wrażenie jakby Nintendo zmieniło politykę promowania Pokemonów, na lepsze oczywiście :P
To teraz Francuzi dopiero mają z tego podnietę ;p
ale będzie jazda na pokedziałkach Smiling
Zgadzam się z tobą w 200%. Już nie mogę się doczekać na przygodę w Kalos. Smiling
Nie mogę się doczekać nowych Pokemonów! Swoją drogą ciekawe, jakby wyglądał świat gry wzorowany na Polsce Trollface
Z każdym nowym filmikiem o Pokemonach coraz bardziej się nimi jaram Bidoof
Będzie trzeba kupić czydeesa :c
Zaczepiste zdjęcia Masudy w kurteczce przy różnych zabytkach ;D A sama Francja jako inspiracja to pomysł trafiony w dziesiątkę.
Francja ok, ale Honedge? Ta seria ewidentnie zjada własny ogon. Aż prosi się o wyczyszczenie i rozpoczęcie od nowa...
Szczerze, to ja zamiast zdjęć z Francji wolałbym trailer poświęcony całości ujęciom z gry.
pokemon miecz? oni naprawde nie mają pomysłów na nowe stworki........ale i tak kupie
Pokémon-Amie się ładnie prezentuje, ale jak będzie tam tylko przedstawione jedzienie i głaskanie no to będzie to bezużyteczne, a jak mówi pan z filmu "GameFreak włożyło w to dużo pracy"
Anya jesteś w błędzie bo Pokemon-Amie będzie miało na celu np. zwiększenie szczęścia Pokemona(czyli już nie musisz nawalać po masażach, fryzjerach, witaminkach po to by ewoluować szybko Eevee Winking )
ofi90 To, że ten Pokemon jest dziwny tylko daje do przekonanie, że jeszcze jakieś pomysły mająGrinning Tylko byście narzekali:P
(06-07-2013, 03:06)wujo444 napisał(a): [ -> ]Francja ok, ale Honedge? Ta seria ewidentnie zjada własny ogon. Aż prosi się o wyczyszczenie i rozpoczęcie od nowa...

Całkowicie się z tym nie zgadzam.

W czym "latający miecz" jest gorszy od magnesu z okiem (Magnemite), garści jajek (Exeggcute), Pokéballa (Voltorb), odwróconego Pokéballem (Electrode), alfabetu (Unown), worka na śmieci (Trubbish) i tak dalej...

Przecież generacja pierwsza miała jedne z najbrzydszych, zapomnianych i nienatchnionych designów stworków! Kolejne to tylko echo tych "standardów".
Nie narzekajmy. Ważne, że wciąż mają nowe pomysły, by zadowolić Pokemaniaków Heart
(06-07-2013, 15:47)ofi90 napisał(a): [ -> ]pokemon miecz? oni naprawde nie mają pomysłów na nowe stworki........ale i tak kupie

Kolego, wolę ten miecz niż pokemona o imieniu Gurrdur.

[Obrazek: 220px-533Gurdurr.png]
@UP
Ewolucja=Bender z Futuramy
@Grodek GUUUUUUUUUUUUUUUURDUUUUUUUURRRRRRRRRRR @Archonie Wiesz... ludzie patrzą na I generacje okiem sentymentu(ale racje masz) tak samo jak "kiedyś to były gry.." Smiling
@Dark Archon - a moim zdaniem przesadzasz. I wcale nie uważam, że wyłącznie I generacja i bezkrytycznie podchodzę do nich. Niestety albo stety mam takiego pecha, że w nowszych III+ trudno mi znaleźć sensowne stworki. W dodatku seryjnie powtarzane są poki oparte na gatunkach (litości, ile mamy wróbli w różnych stylach? motyli? Wiem, ile tego w przyrodzie występuje, ale to nie jest gra odzwierciedlająca różnorodność gatunkową. No chyba że chcesz na 500 stworków mieć 450 owadów, z czego 300 to różne chrząszcze i motyle). Dla mnie, i jest to moja prywatna opinia, można by wyzerować national pokedex, wybrać 150-200 najlepszych, najsensowniejszych pokemonów i dopiero potem dodawać nowe/przywracać kolejne stare, ale w odświeżonym designie.
Cytat:Przecież generacja pierwsza miała jedne z najbrzydszych, zapomnianych i nienatchnionych designów stworków! Kolejne to tylko echo tych "standardów".


jakoś pierwsza generacja (151 stwórków) najbardziej zapadła mi w pamięci (no jeszcze edycja johto przejdzie).

Ale jest to spowodowane chyba tym, że dużo się mówiło o tych 151 pokemonach a ponadto grało się kartami pokemon ze znajomymi również. Pamiętam, jak starter kart pokemon kosztował w polsce jakąś chorą sume pieniędzy (jak na tamte lata).

Tak na prawdę to można sobie pisać o tym czy nowe gatunki poczków godzinami. O gustach podobno się nie dyskutuje.

Najważniejsze jest to, żeby cały ten gameplay trzymał się kupy, bo o to w tym wszystkim biega.
O ja! Smaruj! Ja kupuję w preorderze Grinning
Ja już nie mogę się doczekać tej gry.
Stron: 1 2