Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Na jakie gry oczekujecie/Jakie chcecie gry na PS4?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja wam przyznam że oczekuję na Assasins Creed 4, GTA V, Elder Scrolls Online i Destiny.

A chciałabym żeby wyszło na PS4 .. szczerze narazie nie mam pomysłu, może coś wymyślicie! Tongue_Out_Winking
Nowa gra od Santa Monica studio i Naughty Dog. A z zapowiedzianych Watch Dogs, Destiny, Final Fantasy XV. I ciągle liczę na Last Guardiana.
Oczekuje na grę: ''Kara'' Studia Quantic Dream. Na razie pokazano nam tylko Demo technologiczne tej gry.
Podaje link do artykułu o tym projekcie: http://gry.interia.pl/kategoria-ps3-ps4/...nId,761437
Infamous: Second son oraz Primal Carnage: Genesis. To drugie na PC było jedynie multiplayerowym shooterem a tu niby obiecują że gra będzie miała fabułę więc czekam gdyż jestem fanem dinozaurów.

Zakładając że Naughty Dog zaklepało sobie prawa do marki The Last of Us 2 i 3, nie wykluczam że na to też bym czekał.

Po cichu liczę także prywatnie na nową grę z cyklu Aliens Vs. Predator albo lepiej, sam Predator.
(14-07-2013, 20:28)danielox1 napisał(a): [ -> ]Oczekuje na grę: ''Kara'' Studia Quantic Dream. Na razie pokazano nam tylko Demo technologiczne tej gry.
Podaje link do artykułu o tym projekcie: http://gry.interia.pl/kategoria-ps3-ps4/...nId,761437
Gdzieś czytałem, że to nie będzie gra.
Oczywiście, że nie będzie to gra, bo to tylko demo technologiczne służące pokazaniu najnowszej wersji silnika używanego przez Quantic Dream. Nie pamiętam, żeby to ktoś kiedyś zapowiadał jako grę.
Oczywiście, że na inFamous Second Son oraz Killzone 4 Winking
Saints Row IV
Rayman Legends
Głównie Watch Dogs oraz kontynuację The Last of Us, ale na to drugie pewnie przyjdzie nam trochę poczekać.
Myślę ,że na ps4 będzie bogata biblioteka gier , Moim zdaniem 7 generacja jest strasznie uboga w dopięte na ostatni guzik gry
Minecraft Smiling
Infamous: Second son
KILLZONE SHADOW FALL
DESTINY
Nie trzeba długo zgadywać że najbardziej czekam na Versusa znanego dziś bardziej jako Final Fantasy XV. Oprócz tego wierze że wciąż światło ujrzy Last Guardian. Z gier o bliższej dacie premiery to czekam na Destiny i Mirror's Edge (choć i tu nie znamy daty).
The Last of Us Smiling
Oczywiście czekam na wszystko co zrobi Naughty Dog i reszta developerów Sony a po za tym jara mnie The Evil Within, każdy nowy Final Fantasy i kto wie czy nie zobaczymy Ni no Kuni 2... Zapomniałbym o kontynuacji serii Resident Evil.
Czekam z niecierpliwością na Kingdom Hearts 3. Gra po zwiastunie zakłada, że czekać nas będzie mnóstwo godzin dobrej rozrywki.
Ja czekam na informacje o Gaikai, co może zadecydować czy kupie ps4 czy ps3 Smiling.