Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Duke Nukem …w pigułce! – część 3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: gRtUVhkfvjk.jpg]
Pokłony dla króla! Trzecia i niestety ostatnia część naszej ponad dwudziestoletniej podróży po uniwersum Duke Nukem. W trakcie serii prześledziliśmy zalążki cyklu, szczyt jego sławy i bolesny upadek związany z premierą "Forever".

Special thanks to Mr. Jon St. John for his audio cameo.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Duke Nukem …w pigułce! – część 3
Eh... strasznie nostalgicznie podchodzę do takich tytułów. Gdy opowiadałeś o najnowszym Duke'u(?) to miałem wrażenie jakbym znowu spotkał swoją najlepszą koleżankę z podstawówki, tylko że nie jest już taką fajną osobą jak kiedyś Crying
To co zrobili z Dukem po tych 14 latach to po prostu jest komedia. Ja rozumiem, że producent chce by gra była jak najlepsza ale trzymać ją aż tyle czasu w produkcji to po prostu strzał w stopę.
Szkoda, miałem kupić tą grę na X360, ale wolę zainwestować w wersję DN3D na Steam lub XBLM
Dobrze powiedziane, baniol.
Archon możesz zrobić Metal Gear Solid w pigułce?
@Nakasumi
https://www.facebook.com/questions/519353844785217/
Zagłosuj, a nie się pytasz -,-, Bo dla jednej osoby chyba mniej warto jest cos robić niż dla kilkuset Grinning
@pojler
A nie ma wersji dla ludzi bez facebooka?
@UP
Nie ma!
Albo zakładasz facebooka albo nie istniejesz! Grinning
Dobre by było w pigułce Killzone jak teraz wyjdzie jeszcze Shadow Fall
Im dłużej gra jest wydawana to powinna być doskonalsza niestety tutaj mamy przypadek typowego crapa.