Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pierwszy gameplay z GTA V już w sieci!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zgodnie z zapowiedzią, zaraz po godzinie 16:00 czasu polskiego do Internetu trafił pierwszy zwiastun prezentujący rozgrywkę w nadchodzącej części serii Grand Theft Auto. To jedna z najbardziej oczekiwanych gier roku.



By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Pierwszy gameplay z GTA V już w sieci!
Musze powiedzieć - JARAM się, gra wygląda świetnie, a mapa idealnie trafia w moje gusta. I do tego ta grafika, która na wysłużonych już konsolach wygląda miodnie. Nic tylko czekać Happy_2
Nie poznaje żadnego miejsca Torll
No dobra zainteresowali Mnie.
Szkoda ,że czekamy aż do września.
ale denny lektor polskiej wersji
GTA ONLINE! Wow to czego mi brakowało w grach rockstara
(09-07-2013, 18:56)majkel2001 napisał(a): [ -> ]GTA ONLINE! Wow to czego mi brakowało w grach rockstara

Um. GTA IV miał tryb Online. Max Payne też.
Jaram się coraz bardziej już od pokazania pierwszego fragmentu gameplayu,czyli lotu moje gały wychodziły z orbit, a jedyne czego mogę się przyczepić to prostokątna mapa, która nie wiem czemu mi nie pasuje.Za to granie na giełdzie mi się podoba, to mała zmiana a cieszy Smiling. Przechodzenie z postaci na postać również było miodne, a "typowe" zajęcia naszych postaci mogą bawić Grinning. Intryguje mnie też noga w toalecie Trevora, ale szczegóły poznam we wrześniu. Według mnie dobrze że Rockstar opóźnił premierę gry, przez co jescze bardziej wydaje się miodna. Fajnie że wzorem GTA:SA powrócą skille patrz 1:43
Jeszcze jakiś czas temu, nie bardzo miałem parcie na nowe GTA. Wypuszczenie gry parę miesięcy przed nowymi konsolami, uważałem za zły pomysł. No ale cóż, widać progres względem czwórki, i może godnie zamkną rozdział Xboxa 360 i PS3. Mam tylko nadzieję, że technicznie będzie grało i buczało, nie to co w poprzedniej części. Tam nawet nie było pełnego 720p, aliasing szczypał w oczy i w dodatku słaby framerate - slow motion na całego. Childish Nie ulega wątpliwości, że GTA to kawał dobrego sandboxa, który ma swój niepowtarzalny klimat. Trzymam kciuki!
Zawaliste, ale jakos nie pasuje mi glos a'la Czubowna
Nie rozumiem czym się tu podniecać grałem w Vice City i IV i dla mnie to średniak-być może nie czuję tego klimatu,ale w tej grze nie ma nic wielkiego.
Teraz tylko czekać do trailera z trybu online i do samej premiery oczywiście Smiling
Jakoś te aktywności około fabularne typu tenis, golf, joga mnie nie przekonują... Coś takiego powinno bardziej mieć związek ze "światem przedstawionym" czyli światem przestępczym albo w jakiś sposób wynagradzać graczowi to, że w ogóle się tym zajmuje. No bo w GTA:SA też były różne dziwactwa typu "tańczenie"(skakanie?) samochodami czy siłownia ale za bardzo nie miałem ochoty się tym interesować bo nawet frajdy mi to nie sprawiało. W GTAIV byłem tylko na tej jednej przymusowej randce (w ramach misji) i na koniec gry byłem zdziwiony, że Niko ma dziewczynę :P.
Nie jestem graczem konsolowym dla tego mam 2 pragnienia: Oby ta gra wyszła na pc i oby nie miała mocno wygórowanych wymagań.
Sprawdźcie reakcję Niko z GTA IV na najnowszy trailer Winking

[video=youtube]http://youtu.be/1gyS0hQMLPs[/video]