Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Dota 2 oficjalnie wydana!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Łamiąca wiadomość! 9 lipca 2013 roku zapisze się na kartach historii jako dzień przejścia Drugiej Doty z wersji beta do pełnej. Co to oznacza? Praktycznie niewiele, bo gra była łatwo dostępna dla wszystkich chętnych już wcześniej, a i teraz na zagranie będzie trzeba poczekać.



By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Dota 2 oficjalnie wydana!
A tak ogólnie to nic się nie zmienia? Jeśli mam Dotę to już nie będę musiał pobierać ponownie?
Grodek jeśli miałeś Dotę ściągniętą przed wydaniem "pełnej wersji" to możesz spokojnie grać sobie a steam sam Ci z updejtuje Dotę. Dla każdego kto posiadał już wcześniej betę Doty nic się nie zmienia.
Najgorsze jest to, że dla wielu DOTA 2 jest nadal niedostępna, bo muszą czekać w kolejkach zanim będą mogli ściągnąć Winking Ciekawe czego Valve się tak boi... przeciążenia serverów? Nie sondze Torll
Oby były serwy dla Premium, nie chcę przeciążeń
Valve się boi wkurwionych graczy z powodu napływu nowych. W tym ja też póki co nie gram, bo za dużo nowociot jest i strasznie źle się gra. Childish
Oby się z tego nie zrobił kolejny LOL, bo wysłuchiwań "nowociot" że jestem noobem mam dosyć!
Jeśli Dota zamieni się w LOL (Laughing) to wymienię się z kimś może grą (jeśli tak można)
@Grodek
Dodano wsparcie dla Mac OS X i Canonical Ubuntu (Linux).
i zwiększono wydajność na wszystkich trzech systemach m.in.