Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pierwszy Trailer RAMBO jest... lśniący
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: DUwz3TXzLFQ.jpg]
Zdaję sobie sprawę z tego, że grafika to nie wszystko, ale daaaaaamnnnn.
Oto pierwszy trailer gry RAMBO ® THE VIDEO GAME, on-rails shootera podążającego za klasyczną filmową trylogią tego kultowego bohatera kina akcji.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Pierwszy Trailer RAMBO jest... lśniący
Rambo prawie jak Edward w słońcu Torll
Nie ma to jak odrzut M60 w 1:00 i przecięta szyja w 1:06... ale co ja się czepiam! To trailer dopiero!
Co ja pacze?
Czy tylko ja mam wrażenie, że Rambo wygląda jak figurka Action Man?
Nie rozumiem, dlaczego wszyscy od początku skreślają tę produkcję. Grafika jest tak prawdziwa, że można pomylić z prawdziwością, a i realizm wybuchów, już o przecięciu szyi w 1:06 nie wspominając, jest przecież powalający. Nie wiem, jak wy, ale ja leżę do teraz.
Okropny... uwielbiam go Smiling Już widzę wysyp filmików typy pograjmy w crapa autorstwa takich ludzi jak Bananowy Janek albo NRGeek... swoją drogą to polecam ich filmiki.
W sumie faktycznie wygląda jak Rambo, który na wszystkich filmach wyglądał jakby Pocił się słońcem :v
Oj coś czuje, że to będzie tytuł roku Torll
Oby nie podzielił losu innych gier na filmowych licencjach. Naprawdę lubię książkę i film, więc życzę tej grze jak najlepiej.
Nie wygląda to dobrze - ten trailer wygląda jakby miał co najmniej kilka lat (a może i kilkanaście) może chodziaż gra ta będzie grywalna (Taa, jasne...)
Nie śmiejcie się, gra będzie świetna tak jak wszystkie gry na licencji Torll
Cytat:jak wszystkie gry na licencji

Nie obrażaj np GoldenEye na nintendo 64 który był jedną z najbardziej przełomowych gier FPS!
Ja jestem jednak sceptyczny, studio Teyon ma trochę gier na koncie ale nie są one jednak "przełomowe" więc i tu się cudu nie spodziewam. Jednak mam nadzieję że nie podzieli losu "Uprising44: The Silent Shadows" studia DMD Enterprise.
Poczułem się o 10 lat młodszy, ale napis "Coming Winter 2013" mnie lekko rozczarował. Childish
Film czy gra ? Torll
Wizualnie wygląda to łagodnie mówiąc nieciekawie, liczę jednak na odmóżdżający gameplay wtedy na pewno się skuszę na spróbowanie tej oszałamiającej polskiej produkcji