Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: 3 minuty gaméplayu z Pokémon X/Y!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: k8kjJtW-dvg.jpg]
W ostatnim programie Pokémon Smash - Show tak bardzo japońskiego jak tylko się da - zaprezentowany został krótki fragment rozgrywki z nadchodzących Pokémonów.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: 3 minuty gaméplayu z Pokémon X/Y!
A co do ludzi w lewym dolnym rogu - 1 zasada internetu - nigdy nie próbuj zrozumieć japończyków.
ale oni sie tym jaraja Grinning
Ale te Japońce się dra.
Japończycy mają chyba straszną obsesję na punkcie Pokemonów.
Powinna być opcja wyciszenia Japońców...
Zapowiadają sie miód i maliny, a ja zamiast kupować 3DS'a jestem skazany na opinie rodzinki, ktora brzmi "Syf, ktory nigdy Ci sie nie przyda" ;-;
Już miałem napisać prosty i głupkowaty komentarz o japońskim "kawaiii!!!", ale zauważyłem literówkę w adresie ;-)
A patrząc na te ataki chyba w końcu skorzystam z opcji wyłączenia animacji walki...
Cathepsin olej rodziców i sam sobie uzbieraj Winking Zawsze jakieś pieniążki wpadną na urodziny czy gwiazdkę. Ja stawiłam moich starszych przed faktem dokonanym i zamówiłam 3-dsa kilka miesięcy po zakupienia ds-a. Co prawda pukali się w głowę, że wpadłam w regres, ale co mi tam, przyzwyczaili się już ;D
Słaaaaaaaaaaaaaabo wygląda ta walka. Zostane przy GBA Grinning
Nie podoba mi się to że postacie są takie duże. Ja uwielbiam tą postać z 1 gen . Muszę przyznać że wygląda ładnie ale gra troszkę straciła klimat :P
Orgazmicznie.
Tu macie więcej filmów w X iY http://e3.nintendo.com/games/detail/pokemon/
Dzięki temu trailerowi jeszcze bardziej włączył mi się nerdgasm
Już nie mogę się doczekać tej gry Smiling
wreszcie pokemony anime ja ciągle w tv powtórki mam nadzieje że nie będe musiał po japońsku na necie ogląndać
Na kreskoweczki.pl możesz oglądać Pocket Monsters po polsku... Episode N jest już w całości przetłumaczony, Decolora Adventures do odc. 12, a pierwotny sezon best wishes season 2 od 14 do 17 (trwa wciąż uploading i seria będzie przetłumaczona do końca).
Jak dla mnie świetne. Jestem fanem. Heart