Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Witam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć ludzie!
W końcu po pół roku odwiedzania forum postanowiłem się przywitać w tym temacie. No to najpierw kilka słów o sobie:
Mam na imię Oskar, mam 15 lat i mieszkam w Gliwicach. Interesuje się grami komputerowymi i wideo (no to chyba oczywiste skoro jestem na tym forum Torll ). Do moich ulubionych gier można zaliczyć wszystkie Crash'e na PSX, Morrowind'a Heart, Hirołsów III i Need For Speed Most Wanted z 2008r.
Bardzo lubię czytać książki fantasy jak "Pan Lodowego Ogrodu" lub seria "Pieśń Lodu i Ognia". Od ponad roku chcę spróbować zagrać w papierowego RPG'a lecz nikt z mich znajomych się nie interesuje takimi rzeczami, a samemu jest to niemożliwe.Forever Alone
W wolnym czasie, gdy nie siedzę przed komputerem lub nie czytam książek, gram w koszykówkę, chodzę na basen lub wychodzę na miasto ze znajomymi.

No to tyle pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję na miłą i rodzinną atmosferę na forum.

P.S. Na Shoutbox'sie już poznałem tą rodzinną miłość.
Serdecznie witamy na forum. Na początku, jak każdego nowego przybysza, tak i Ciebie zachęcam do zapoznania się z regulaminem i FAQ strony, gdyż bardzo zależy na na zachowaniu porządku i rodzinnej atmosfery™. Po za tym - życzę samych merytorycznych dyskusji, zarówno w tematach na forum jak i shoutboxie.
Wololo
No, no Gliwice ja tu widze. Witaj w klubie i na forum Happy_2. Baw się z nami dobrze.
Więc mówisz, że 'papierowe' RPG, cię interesuje? Posiadasz jakieś w zanadrzu? Munchkin np? Czy masz coś innego na myśli?
Żadnych książek itp. do RPG nie posiadam, ale poczytałem trochę o tym Manchkin i wydaje się przyjemne do grania. Grinning
Nie z Gliwic ale również Cię witam Oskarze. Have Fun ^^ Archon Approved