Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Twórcy Wiedźmina 3 nie są zwolennikami płatnych dodatków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Studio CD Projekt RED nigdy nie było zwolennikiem zabezpieczeń DRM w grach. Konrad Tomaszkiewicz, szef zespołu producentów, stwierdził, że studio ma podobne zdanie, jeśli chodzi o dodatkowo płatną zawartość do pobrania (DLC).



By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Twórcy Wiedźmina 3 nie są zwolennikami płatnych dodatków
Przynajmniej CD Projekt RED wie, że kasa to nie wszystko.
Wreszcie ktoś kto uważa że DLC to bardzo zła maszynka do pobierania pieniędzy.
Ogólnie polityka "pro-gamerska" CDPR jest moim zdaniem jednym z najlepszych przykładów tego jak walczyć nie z konsumentem, a z piratami.

Oferują gry w dobrej cenie, walczą jak mogą z DRM, dają klientom świetnie wydane produkty, pozwalają na pobieranie "kopii zapasowych" z GOG-a, wydają wartościowe, a co najważniejsze, darmowe, patche i rozszerzenia i nie żerują na DLC.

Ze świecą szukać takiego wydawcy.
niemniej jednak wypada nie zapomniec o tym snafu: http://kotaku.com/5869908/the-wrong-way-...tag=piracy
I fakt, zapomniałem, bo za każdym razem jak to czytam to mi się cofa obiad. Winking
Wow to naprawdę w porządku ze strony wydawców. Archon, tak jak wspomniałeś - ze świecą takich szukać.
Ja nie chciałbym być czepialski, ale przecież to wiadomo od dawna, dokładnie te same słowa co w tym wywiadzie(DLC są złe, ale pełnowymiarowe, wartościowe dodatki są ok) ludzie z CDP powtarzali wielokrotnie, serio piekło nie zamarzło po ogłoszeniu tego newsa Smiling
A ja nie mogę zapomnieć niespodzianki jaką CDP Red zostawiła dla piratów w Wiedźminie 2, mianowicie "panny wolnych obyczajów" w tych wersjach były brzydkie jak noc listopadowa.