Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: John Carmack: Xbox One i PS4 „zasadniczo takie same od strony sprzętowej”
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Podczas konwentu QuakeCon współzałożyciel id Software podzielił się swoimi przemyśleniami na temat nowych konsol. Wyraził też opinię na temat Kinecta 2.0.



By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: John Carmack: Xbox One i PS4 „zasadniczo takie same od strony sprzętowej”
QuakeCon, a nie GameCon i Carmack, a nie Karmack.
Dziękuję za informację i czujność, naniosłem odpowiednie poprawki i wrzuciłem Jędrka do lochu. Smiling
Dzięki Mkali.
Pozdrawiam z lochu. Okay
Mkali, stoi na straży prawa i porządku w arhn.eu Grinning
Pozdro Jędrek! Możesz na mnie liczyć ;D

Podkradnę się do Fortecy Archona i wyciągnę cię z lochu ;D Major Zero podał mi dokładne informacje ;D Tajne przejście do lochu/piwnicy znajduje się w Automacie. Wystarczy wpisać Konami Code, aby otworzyć dolne przejście. Następnie ty będziesz odwracał uwagę strażników odpalając Pikminy 3 w lochowych Wii U. Kiedy Strażnicy będą zainteresowani, załatwie ich strzałkami usypiającymi. Po zdobyciu klucza, uciekniemy w przebraniach dostawcy pizzy.
Gdybym miał kupić PS3 albo Xboxa 360, też nie wiedziałbym co wybrać bo widzę w tej wojnie wiecznie tylko dwa lustrzane odbicia z inną obudową :v No, Xbox ma upośledzoną kamerkę internetową (grałem. To znaczy starałem się) a Playstation ma Wiiloty.