Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: 1001 gier, w które musisz zagrać przed śmiercią
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry

Niedawno dorwałem książkę pod tytułem "1001 games you must play before you die" Tony'ego Motta i postanowiłem stworzyć serię filmików prezentujących po kolei te gry.













Na razie stworzyłem tylko 3 filmiki ale będę się starał dokończyć to co zacząłem. Życzcie mi wytrwałości co do serii.

P.S. Będę się starał aktualizować wątek o nowe filmiki jak stworzę.
Pomysł moim zdaniem dobry, tylko mam kilka drobnych uwag.
Pierwsza dotyczy intra. Oglądając kilka odcinków na raz może dłużyć. Najlepiej jak będzie trwać około 5 sekund, lub dodać odnośnik przerzucający nas od razu na początek filmu.
Druga. Nie "tą grę" tylko tę grę. Winking
No i trzeci (jak na razie ostatni) to outro. Możesz dodać odnośniki do innych serii (np. spodobała mnie się historia polskich gier komputerowych) do poprzedniego odcinka z serii i pierwszego.
No to życzę wytrwałości.
No mnie bardzo razi to, że nie wymawiasz dobrze słowa Breakout /brejkaut/ ( Wymowa )tam nie ma słowa Brick, które wymawiasz :P. Ogólnie jestem pod wrażeniem merytorycznej części. Dobrze dopracowane fakty. Sam znam cała historie Breakout bardzo dobrze i myślałem, że możesz coś ominąć, ponieważ ta historia jest dość pokręcona i dobrze, że wspomniałeś o świńskim wręcz zachowaniu Jobsa. gratki pomysłu.
Naprawdę miło się to ogląda i życzę wytrwałości. Mam nadzieję, że ujrzymy ostatni 1001 odcinek.
Fajnych rzeczy się dowiedziałem...
PS. dwa tysiące trzynastym ,a nie "dwutysięcznym..."
Super pomysł. Pozostaje mi tylko życzyć autorowi wytrwałości! Co do samej książki. Również ostatnio ją dorwałem. Ciekawa i bardzo dobrze się ją czyta. Na razie zadowalam się epub'em ale w niedalekiej przyszłości zamierzam kupić ją w księgarni. Niestety trochę kosztuje. Jeśli ktoś jest ciekawy to cena oscyluje w granicach 200zł :-P

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2
Zapraszam was do kolejnego odcinka.

http://www.youtube.com/watch?v=KP8fPsxW2...w2&index=4
Zapraszam do kolejnego odcinka gdzie poznacie prekursora wielu gier jak np. "World of Tanks", "Ił-2 Sturmovik" albo kultowe "Battle city"(czy pod bardziej znanym w Polsce tytułem "Tank 1990")



Ktoś wie gdzie można tą książke kupić w PDFie?
Tym razem będzie o "Space Invaders". Co tu pisać? Ta gra zmieniła oblicze gier wideo i dlatego każdy szanujący się gracz znać ją powinien. Zapraszam do oglądania.


Witam wszystkich. Zapewne kojarzycie grę "Adventure", która pojawiła się w drugim odcinku "System error" i powszechnie przyznaje się jej tytuł gry z pierwszym "Easter Eggiem" w historii gier. Ale czy na pewno? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w tym filmie. Poza tym zobaczycie jak wyglądały pierwsze smoki w grach wideoSmiling


W tym odcinku zapraszam was do zapoznania się z pierwszym w historii gier symulatorem lądowania na księżycu jednocześnie będąca pierwszą w historii firmy "Atari" grą z grafiką wektorową. https://www.youtube.com/watch?v=8X9ZwGMK...-hsN78dHuw
Bardzo dawno nie było nowego odcinka, dlatego też z wielką radością zapraszam was do zapoznania się z najnowszym filmikiem z serii, gdzie przedstawiam grę, która jest kwintesencją gier typu "Easy to learn, hard to master"
[video=youtube]http://youtu.be/FZPfRlu5C0I[/video]
Bardzo ciekawa inicjatywa, ale sądząc po "cyklu wydawniczym" może moje wnuki poznają całą liste Smiling
Jeśli opiszesz je wszystkie, masz u mnie piwo Smiling i to dobre heheh. Musiałbyś opisać 3 gry dziennie przez rok, ewentualnie co 3 gry na dziesięć co zajmie Ci jakieś 10 lat. Powodzenia, jest nieźle!
Zapraszam was do obejrzenia kolejnego odcinka, regularnie wypuszczanej seriiSmiling. Dziś dowiecie się co ma firma "Namco" wspólnego z drewnianymi koniami oraz jakie znaczenie miał dla niej "Galaxian".

[video=youtube]https://youtu.be/bpE3I1sqOy8[/video]
(06-06-2016, 23:45)Baju napisał(a): [ -> ]Zapraszam was do obejrzenia kolejnego odcinka, regularnie wypuszczanej seriiSmiling. Dziś dowiecie się co ma firma "Namco" wspólnego z drewnianymi koniami oraz jakie znaczenie miał dla niej "Galaxian".

odcinek jak zwykle świetny, no i cieszę się że ta seria powróciła, powodzenia przy kolejnych odcinkach, oby były tak dobre jak poprzednie Archon Approved
Witam wszystkich. Tym razem zapraszam was do zapoznania się z grą "Battlezone", która wzbudziła spore zainteresowanie nie tylko wśród graczy ale również samej armii amerykańskiej.