Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Znajomy,klątwa i dwa nie działające komputery
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na mojego znajomego ktoś rzucił klątwę: komputery nie chcą mu działać tak jak należy.
I.
Jeszcze jakis czas temu miał Semprona na 754 na płycie Abit kv81. Pewnego dnia postanowił że w miarę możliwości ulepszymy go. Kupiłem Athlona 3200 i steruńkiego Radeona 9600. Podzespoły działały,system postawiony na nowy...i dźwięk nie działa. W Windowsie w manadżerze zadań sterownik dźwięku jest wykryty,stery instalowałem zarówno z neta jak i Cd do mobo-mimo to dźwięk nie działa...
II.
A może by tak jeszcze coś lepszego? Traf padł na Core2duo e4600 oraz płytę Intel DQ35JO. Wszystko to w obudowie leżącej. I w niej wszystko było ok. W7 postawiony,wszystko cacy. Znajomy jednak bardzo chciał aby to przełożyć do większej obudowy. Po przełożeniu okazało się że nie ma obrazu. Speaker nie piszczy,nawet gdy wyciągnie sie Ram...reset biosu nie pomógł. Wentylatory się kręcą,diody na mobo się świecą.

Macie może jakieś pomysły jak przywrócić do pełni życia choćby jednego z tych komputerów?