Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Mega Pokémony stały się rzeczywistością
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Najnowszy trailer gier Pokémon X i Y potwierdza niedawne doniesienia o nowej mechanice "Mega Ewolucji".

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Mega Pokémony stały się rzeczywistością
Jaram się jak podpalony pokemon. Kto mi kupi 3ds'a ?
Te Mega Ewolucje wyglądają genialnie.
Syf straszny. Wcale mi się nie podobają takie nowości.
Mewto i tak był już fajny *.*
Z tego co pamiętam podobnie działała cała mechanika ewolucji w Digimonach (Te wspomnienia z dzieciństwa). Tam stworek przemieniał się w mocniejszą formę tylko na czas walki. Jednocześnie nie potrzebował do tego żadnych kamieni. Mechanika "Mega ewolucji" w Pokemonach z pewnością urozmaici rozgrywkę. Stawiam kosiarkę z kołami na których jest twarz Grema, że ta gra będzie najbardziej rozbudowaną i jednocześnie najbardziej innowacyjną częścią w całej historii serii Smiling
Super *O*
Co tu dużo mówić: Fap
Digimony się kłaniają, ale i tak spoko.
Torchica dostajemy w jaki sposób na evencie ?
Prawdopodobnie jak w przypadku B/W/B2/W2, bezpośrednio przez Wi-Fi.
:obsliniamsie:
Co tu dużo mówić: Fap
Jaram się Fap
świetnie, akurat kupuję 3DS'a z okazji dwóch nowych Wrightów Fap
WiiU < 3DS
Jeszcze będą mega-ewolucje Absola, Mawile'a i Ampharosa a ten ostatni po mega ewolucji będzie elektro/smok Fap
W sumie to już sam nie wiem, co o tym myśleć. Trochę nie podoba mi się coraz bardziej Digimonowe podejście, z drugiej jednak strony wszyscy wiemy, że i tak wkrótce "MegaEwolucje" staną się normalką, więc po co narzekać? Po prostu sobie poczekam i popłaczę nad faktem, że jeszcze nie udało mi się uciułać na 3DSa.
jaram się takimi pokemonami
Przekombinowane. Zresztą, to nie brak silnych stworków jest problemem, ale nadmiar overpowered.
Mam fest mieszane uczucia co do tych "mega ewolucji". No ale z każda nowa generacja niosła ze sobą coś nowego, co mogło się nie spodobać, a jednak tamte zmiany zostały przetrawione, to i mega ewolucje po jakimś czasie będą Winking.
Do wszystkich którym mega-ewolucje się nie podobają. Wdg. mnie jest to świetną rzeczą ponieważ oznacza to ze seria nie zatrzymała się tylko cały czas się rozwija. Pamiętajmy o tym że to nie gra bierze pomysł od anime czy mangi tylko na odwrót Winking. Dla mnie mega-ewolucje to po prostu kolejny etap w ewolucji samego gamefreak ! Winking
Do mega ewolucji Mam bardzo mieszane odczucia (o których nie chce mi się pisać, ale bardziej dwnerwuje mnie fakt że gamefreak faworyzuje torchicka/Blazikena (Dlaczego inne startery nie mają lega ewolucji? Dlaczego akurat 3 generacja?)
@facepalm: jak dla mnie, to Torchik jest tylko początkiem i pewnie doczekamy się reszty MegaEwolucji starterów III geny. Wszystko ma związek z dużym prawdopodobieństwem na remake Ruby/Sapphire.
kurczę teraz mam problem chciałem mieć całą drużynę nowych poków ale ten torchik co go dają kusi
Nie do końca ten ficzer mnie przekonuje.
Stron: 1 2