Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Nocny marek wita was ;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie no, z tym nocnym to żartuję, tak mi się trafiło, że o tej porze Smiling Ale do rzeczy. Witam zgromadzonych na forum jednego z moich ulubionych kanałów youtube'owych. Na imię mi Dawid, mam 19 ( prawie, prawie ) latek no i zarejestrowałem się tutaj po części z chęci,a po 2 części z zainteresowania tematyką grową , że tak to ujmę. Interesuję się informatyką, uczęszczam do szkoły o profilu TI, a z zamiłowania jestem hardware'owcem - jak ja kocham majstrowanie ze sprzętem komputerowym i nie tylko. Pomimo wieku, uważam się za człowieka pokolenia lat 90-tych XX wieku. Skąd takie stwierdzenie - pomimo tego, że czas jak i technologia idzie do przodu, ja z uwielbieniem cofam się w tył. Z dwóch powodów - uwielbiam stare sprzęty no i jestem dumnym posiadaczem mojego 16 - letniego już dziecka , a ściślej mówiąc konsoli PSX, która jak na wiek przystało sprawuje się jak nowa ( może kiedyś walnie się o tym recenzję, nie wiem ) Tongue_Out_Winking Pozdrawiam i jeszcze raz witam osobników tutejszego forum :P