Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Nowy zwiastun Wiedźmina 3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wczoraj na oficjalnej stronie gry, w sekcji "Killing Monsters" pojawił się tajemniczy licznik. Odliczanie miało zakończyć się dziś o godzinie 20:00. Dziś rano okazało się, że "Killing Monsters" ("Zabijając Potwory") to tytuł nowego trailera gry.



By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Nowy zwiastun Wiedźmina 3
Lepiej oglądać w polskiej wersji:
http://www.youtube.com/watch?v=WY5Sw4oa-kk
Dark Fenix, dzięki. Dodałem zwiastun po polsku.
Zapewne to znów mistrzowska robota studia Tomasza Bagińskiego. Świetny zwiastun.
Czy mi się zdaje, czy Geralt jedzie z Vesemirem? Tak mi się ten głos kojarzy. Trailer wygląda jedwabiście, tak sobie wyobrażałem umiejętności wiedźmińskie w walce jak czytałem książki, tylko jedno mi nie pasuje, dlaczego Geralt wygląda dużo starzej niż wcześniej. Geralt w 2 miał ok. 100 lat, teraz wygląda jakby miał z 250.
^^ Po prostu przestał się golić Winking

^^ Po prostu przestał się golić Winking
dawno oglądając trailer gry tak sie nie jarałemGrinning

co do wieku w książkach nie jest podany dokładny wiek Geralta, ale wywnioskować można z dialogów że ma ok. 96 lat, pierwsza gra ma 5 lat poźniej czyli wtedy ma 101 lat, dwójka jest chyba 3 miesiące po ( jeśli się myle poprawcie mnie) czyli załóżmy że ma 102 lata, chyba nie podano jeszcze jaki czas dzieli trójkę od dwójki, pamiętajcie jeszcze że na filmie jest Vesemir (ten sam aktor głosowy) a on jest nauczycielem Geralta, czyli jest bardzo starySmiling a myśle że mutageny nie wydłużają życia aż co najmniej dwukrotnie.
Nie wiem co powiedzieć. Po prostu epickie.
Chyba najbardziej "badassowy" zwiastun 2013 roku, jak nie w ogóle. Co do wieku, nie wiem czemu tak wielu ludzi przejmuje się tym, czy też doszukuje się czegokolwiek aby bliżej ustalić jego wiek w trzeciej części. Miejcie również na uwadze, iż Geralt w (chyba) 1 zwiastunie do "trójki" w ujęciach z teoretycznego gameplaye'u wygląda praktycznie jak nie dokładnie tak samo jak w 2. Podejrzewam, ze tak jak inny mówią, najprawdopodobniej nie ogolił się na potrzeby trailera.
Inna sprawa, że w książkach jest wspomniane o tym że Geralt nie cierpiał mieć brody ale wiadomo amnezją można to usprawiedliwić.
Jaram się jak bUłki w piecu Smiling