Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Humble Origin Bundle wystartowało!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od dziś dostępne jest nowe Humble Bundle z grami od EA dostępnymi na Origin. Część tytułów odblokuje się również na Steam - owocuje to świetnymi grami za bezcen!


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Humble Origin Bundle wystartowało!
Bardzo pozytywne zaskoczenie jak dla mnie Smiling Dobre gry w cenie kilku złotych to świetna okazja. Chciałbym by jeszcze podrzucili do tego bundla Spore, albo Alice, to byłbym w siódmym niebie Grinning
Chyba najlepsze Humble Bundle Smiling
A pamiętam ,jaka była radocha jak Super Meat Boy był Smiling
Niesamowity zestaw, po prostu kosmos. EA mówiło o chęci poprawy wizerunku i tutaj mamy idealny przykład (DOBREGO!) PR. Do tego jeszcze cały zysk z akcji idzie na fundacje charytatywne i dostajemy klucze na Steam, a także do Origina (co gwarantuje polskie wersje). Bardzo dobry krok, tylko pogratulować włodarzom Elektroników.

Oczywiście sam już swój zestaw kupiłem i gorąco namawiam wszystkich do tego samego. Co więcej - warto wspomóc kwotą większą niż dolar, zwłaszcza biorąc pod uwagę szczytny cel.
Ja do EA nic nie mam. Ale zestawik bardzo obiecujący Smiling
Czy da sie zapłacić kartą paysafecard?

Czy da sie zapłacić kartą paysafecard?
@Up

Nie nie da się
Ale da się kartą VISA Grinning

Ale da się kartą VISA Grinning
ehh nie mam karty Crying
Cena na originie za wszystkie gry (te za ~5$ też)~515 zł. Cena z humble bundle ~16 zł. Prosta matma, oszczędzamy blisko PIŃSET POLSKICH NOWYCH ZŁOTYCH. Aczkolwiek lipa bo i tak żadna z nich mi neie ruszy ;/
Dla oszczędnych jeszcze bardziej, poczekajcie parę dni i Alledrogo zaleje fala tego bundla, ale za 5$ i cała kasa na cele charytatywne,to sami sobie odpowiedzcie : )

P.S : Ponoć kody z steam i orgin nie są powiązane więc można wydawać znajomym : )
Tak, de facto dostajemy po dwie kopie w przypadku gier Origin + Steam. Nie ma łączonych kluczy jak w przypadku Humble Deep Silver Bundle, więc nadwyżki można rozdać znajomym (lub wymienić na steamstrades).
Wow, to jest coś Grinning
Powinni to nazwać Humble EA Bundle
Pierwsze Humble Bundle, które kupiłem. EA poprawiło się w moich oczach tym bardziej, że wszystko idzie na cele charytatywne. Oklaski na stojąco.
Również to mój pierwszy Humble Bundle, ale jak dla mnie cholernie warto.
Kupiłem dla Mirror's Edge Grinning A i fundacjom się pomogło Smiling Rozumiem, że i arhn.eu mogę pomóc wysyłając Archonowi parę kodów z tego?

Kupiłem dla Mirror's Edge Grinning A i fundacjom się pomogło Smiling Rozumiem, że i arhn.eu mogę pomóc wysyłając Archonowi parę kodów z tego?

Kupiłem dla Mirror's Edge Grinning A i fundacjom się pomogło Smiling Rozumiem, że i arhn.eu mogę pomóc wysyłając Archonowi parę kodów z tego?
Witam

Ja mam takie pytanie - Podobno Origin zapisuje save'y na swoich serwerach, ale czy tyczy to się wszystkich gier na tej platformie? Czy takie Dead Space z 2008 roku także zapisuje stan gry na serwerach?
Za odpowiedz dziękuję
(19-08-2013, 00:23)Dru napisał(a): [ -> ]Witam

Ja mam takie pytanie - Podobno Origin zapisuje save'y na swoich serwerach, ale czy tyczy to się wszystkich gier na tej platformie? Czy takie Dead Space z 2008 roku także zapisuje stan gry na serwerach?
Za odpowiedz dziękuję

http://www.origin.com/pl/faq

Tutaj masz odpowiedź, wystarczyło 5 kliknięć myszką :P
Osobiscie nienawidze EA, a zestawienie kupilem, by posmiac sie z kumplami w MOH'u, BF'ie, Crysis'ie i by czasem samotnie pomaltretowac Simsy :3
Nareszcie okazja sprawdzić BF'a Winking
Sam nie mam karty kredytowej i ogólnie nie płacę z dystrybucji cyfrowej ale od czego są znajomi? Zakupiłem sobie tego bundle'a i większość kwoty przekazałem na cele dobroczynne Smiling