Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Kolejny The Humble Weekly Sale w akcji!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na stronie <a href="https://www.humblebundle.com/" title="The Humble Weekly Sale" target="_blank">humblebundle.com</a> wciąż dostać możemy całkiem niezły Origin Bundle, jeśli jednak mamy ochotę na więcej, warto sprawdzić kolejną odsłonę cotygodniowej wyprzedaży.



By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Kolejny The Humble Weekly Sale w akcji!
Mam pytanie odnośnie bundle. Oni wysyłają nam 2 kody do jednej gry np. do "Crysis 2 Maximum Edition", jeden na orgin jeden na steam i teraz mam pytanie jak aktywuje na steam to czy mogę komuś dać klucz na orgin ?
Tak to są osobne kody.
Wiedziałam, ze będzie amnesia Laughing Jak tylko zobaczyłam PewDiePie Laughing
@TurboBober
Tak możesz go równie dobrze też sprzedać Smiling
Nie może sprzedać bo zakazuje tego regulamin. Ale może oddać.
Może sprzedać i nic nikomu się nie stanie Smiling
Tymeks, jesteś kolejnym matuleczkiem, który nie potrafi przeczytać "All keys are for your personal use only."? To, że cebulactwo kręci na czymś interes na allegro, nie oznacza, że jest to do końca w porządku. 360 Has No Game
Właściwie jest to nielegalne. jesteś piratem? Twoją logiką: Bo grę możesz spiracić i też nic nikomu się nie stanie.