Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Siema ze Śląska ;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemka wszystkim Smiling
Przez jakis czas, dzieki kumpeli, obserwowalem filmy na kanale YT, wczoraj wpadlem do Cybermachiny (wozkowicz, moze ktos kojarzy Winking ) i tak mi sie spodobal panujacy tam (goracy :P ) klimat, ze postanowilem zapoznac sie z Arhn.eu blizej Winking
Co do mnie: Zbyszek, mam 29 lat, jestem z Katowic, gracz od 1991 roku, po drodze zaliczone C64, Pegasus, Gameboy, PC i X360. Przy okazji, przez pare lat - vice naczelny zina o grach SS-NG, moze ktos kojarzy Winking
Dobra... to by bylo na tyle, ide obczajac inne zakatki forum, pozdro! Winking
Witamy na forum Smiling. Na wstępie chciałbym zachęcić do zapoznania się z regulaminem serwisu oraz życzyć miłych konwersacji zarówno na forum, jak i tutejszym shoutboxie. Serdeczna kokoszka! I can see my house from here!
Witam serdecznie również ze śląska. Mam nadzieję, że pobyt na forum będzie miłym relaksem. Grinning
Rowniez mam taka nadzieje Smiling A, ze brakuje mi nieco pisania o grach, to i w dziale dla autorow tekstow planuje sie nieco rozgoscic Winking