Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Podsumowanie konferencji Sony z Gamescom 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stream z konferencji Sony zaczął się od pisku, potem zostaliśmy uraczeni muzyką disco, dziwnymi odgłosami walki i remixami najnowszych hitów muzyki pop. Pisk wspominamy zdecydowanie najcieplej.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Podsumowanie konferencji Sony z Gamescom 2013
Spodziewałem się czegoś lepszego. Niestety Sony mnie zawiodło zresztą nie pierwszy raz.
Konsolę mają naprawdę fajną, szkoda że na konferencji nie pokazali nic imponującego... Tylko zapowiedz Rapture mnie naprawdę pozytywnie zaskoczyła.
Murasaki Baby, Rime i Shadow of the Beast Heart
No trafiłem idealnie z datą premiery (Amerykańskiej Winking)
Murasaki Baby Heart A reszta streamu była nudna Childish
I tak lepiej niż MS Winking
Było bez fajerwerków ale jestem zadowolony dowiedziałem sie tego czego chciałem sie dowiedzieć
Konferencja Sony była do !$@$#^$#&%$U$#@Y@#%&$@^@.
Ciekawe jak ta obniżka cen w € przełoży się na ceny konsol w Polsce.
(20-08-2013, 23:08)kenobi08 napisał(a): [ -> ]Ciekawe jak ta obniżka cen w € przełoży się na ceny konsol w Polsce.

W niektórych polskich sklepach już przed konfą obniżyli ceny PS3 do 750 zł.
Jak na razie tylko inFamous i Killzone to tytuły, które mnie interesują.
Gra The Chinese Room oraz Arrowhead to jedyne produkcję, które mnie zainteresowały. Ni ewarto oglądać konferencji, gdyż była prowadzona źle. Źle.
Mała pomyłka: The Chinese Room nie są twórcami "Amnesia: The Dark Descent". Wspomnianą grę stworzyło studio Frictional Games. The Chinese Room są twórcami "Amnesia: A Machine for Pigs".