Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: PlayStation Plus na wrzesień
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na przedwczorajszej konferencji Sony ujawniono, że plusowicze we wrześniu będą mogli pograć za darmo w Assassin's Creed. Po pełnych napięcia 40 godzinach oczekiwań w końcu dowiedzieliśmy się, że w ramach PS+ we wrześniu, subskrybenci pobrać za darmo będą mogli...


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: PlayStation Plus na wrzesień
Jak tu nie być fanboyem Sony :P.

Obniżka na Vite, data premiery PS4, Humble Bundle na Vite do tego całkiem zacne gry na Plusa i PS+ na 15 miesięcy w promocji.
"(...)subskrybenci pobrać za darmo będą mogli..." - za darmo w ramach abonamentu™.
Bardzo cieszę się, że Sony naprawia swój wizerunek za pomocą PlayStation Plus. To świetna inicjatywa(choć nie dla kolekcjonerów), ale w żadnym wypadku NIE JEST DARMOWA. Za DOSTĘP do tych gier(a nie ich posiadanie) się płaci abonament, więc nikt z PS+ nie dostaje nic za darmo.

Jeżeli jesteśmy już w tym temacie - bardzo irytujące jest też porównywanie PS+ z kontem Gold na Xboksie. To są dwie różne usługi nie mające ze sobą za wiele wspólnego. Na maszynie Microsoftu się płaci za sprawną infrastrukturę sieciową (dzięki czemu obecny jest cross-chat, brak cotygodniowych aktualizacji oprogramowania i nie ma akcji w stylu włamu do PSN. Tak, wiem, że co jakiś czas się słyszy o wycieku z XBL), a w przypadku Sony jest to specjalna usługa dająca dostęp do gier na określony czas. Nie przeczę, że PS+ miało wpływ na dzisiejszy wygląda Golda(dzięki temu dostajemy teraz co miesiąc gry. Jasne, nie są to takie hity, jak w przypadku Sony, ale plusem jest fakt, że są na własność), jednakże porównywanie ich teraz jest nie na miejscu.

Sytuacja się zmieni wraz z premierą nowych konsol, gdzie na PlayStation 4 również do gry w sieci potrzebny będzie abonament jednocześnie zawierający PS+. Mam nadzieję, że Microsoft nie zostawi tak tego i zaproponuje podobną usługę.
Podsumowując - Płacisz i grasz za darmo™ Torll
Kolejny miesiąc z rzędu, a ja ciągle nie żaluje zakupu plusaSmiling Kolejne pozycje, które miałem na liscie do ogrania pojawiają sie w plusie Smiling sony Heart