Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [O/Z] Trochę starego sprzętu do grania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam na oddanie lub zamianę stary sprzęt do grania. Oddaję to ponieważ nie mam go do czego użyć, nie wiem nawet, czy działa.
Do oddania są:
-stara podróbka Atari 2600 (chyba) + niesprawny zasilacz
-3 joysticki do tej konsoli, jak i pewnie do Commodore 64, gdyż mają po tyle samo pinów. G 100% pewności nie daję, bo jestem za młody, żeby się na tym znać Winking
-zasilacz do C64
Jak mówiłem wcześniej nie znam stanu żadnej z tych rzeczy. Do konsoli, nie mam zasilacza, do joysticków i zasilacza nie mam Commodore'a, więc ewentualnego następnego właściciela prosiłbym o nie narzekanie w razie jakby nie działało ;p
Miło byłoby, gdyby nabywca pokrył też koszt wysyłki danej rzeczy, lub odwdzięczył się jakimś upominkiem w postaci gry, albo coś w tym stylu Grinning
Zastrzegam sobie prawo do selekcji Smiling
Zdj. sprzętów:
Co do tej podróbki to działa to jako pegazus czy coś w tym stylu?
Szczerze mówiąc to nie wiem, slot na Cartdridge jest inny niż w pegazusie, przypomina trochę tego z Atari 2600, więc może obsługuje właśnie gry z niego. Na samej konsoli jest napisane "Built-in 208 Games", więc parę gier na pewno tam już będzie. Nie mam jak przetestować konsoli, bo zasilacz jest zepsuty i nie mam kabla antenowego.
to jest podróbka atari 2600 junior i bez problemu powinny działać gry z atari Smiling

Jeśli można, to przygarnął bym jeden z tych joysticków :P
Jeśli chodzi o wysyłkę to o jaką grę ci chodzi?
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia ;p Miałoby to działac na zasadzie odwdzięczenia się mi. Sam zdecydujesz co chcesz mi wysłac Smiling
Jeszcze takie pytanko, jaki zasilacz potrzeby by był do tego Atari? I ile by kosztowała wysyłka.
Mógłbym wiedzieć jaki zasilacz jest przy tej konsolce? Ponieważ posiadam takową tylko, że zasilacz gdzieś zaginął. Z góry dziękuje Smiling.
Zasilacz potrzebny do tej konsolki, to zwykła chińszczyzna z końcówką jack(wiem dziwne), swego czasu dużo taki sprzedawano na targowiskach do pegazusów. Co do napięcia to nie mam pojęcia jaki jest tam woltaż. A ile kosztowałaby wysyłka to nawet nie wiem, w poniedziałek przejdę się na pocztę i zapytam.
Również chciałbym ustawić się w kolejce po joystick.

Niestety mój zmarł podczas kręcenia odcinka na temat igrzysk olimpijskich, gdzie demonstrowałem potrzebę machania w lewo i w prawo na zmianę, by wygenerować ruch pamperka na ekranie.

W ramach rewanżu mogę zaproponować grę, ale chciałbym wiedzieć na jaką platformę, bo nie wiem co zaoferować.

Pozdrawiam
Bananowy Janek