Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Hello world
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie, mam na imie Wiktor i nie pije już... a nie, nie ten temat.
Jestem ze Śląska, konkretniej z Mysłowic, na forum popchnął mnie pokedziałek z Cybermachiny.
Na chwilę obecną mam 24 lata z czego około 21 gram i jestem z tego dumny Grinning.
Przygodę zacząłem od klona Atari 2600, następnie jak (prawie) każdy miałem klona pegasusa, co mnie cieszyło - jednego, z jednym zasilaczem, po prostu sprawnego. Jakiś czas później przesiadłem się na Playstation, gdzie po prostu odpłynąłem, przepiękna grafika, muzyka, realizm normalnie Grinning. PSX się sprzedał a ja krótki okres czasu męczyłem Dreamcasta, nie ograłem zbyt wielu pozycji i rodzice kupili komputra! i wtedy się zaczęło... na nim nauczyłem się wielu zasad w grach, na nim zacząłem delikatnie modować gry, pierw tekstury potem proste skrypty, modele, mapy (a kto choć raz przebudował całą dowolną część gta ten wie o czym mówię) i kupiłem ps3, na które już nie mam tak bardzo czasu. Obecnie najczęściej gram bardzo casualowo na telefonie.
Miałem nawet taki pomysł, kiedy forum się rozwijało, żeby pisać na nim typowo o grach na platformy mobilne komórkowe, zacząłem przygotowywać materiały i nagle z wielu powodów czasu zabrakło... ale mam nadzieję, że uda mi się do tego wrócić i zapełniać bazę danych forum w tempie przyśpieszonym Smiling

Dodam, że jestem zapalonym fanem ścigałek, pod każdą postacią w niemal każdym klimacie. ma być dynamicznie i ma się "czuć". potem już tylko jadę i rozbrajam rekordy Grinning (krótki skrót myślowy - gran turismo, crash team racing, live for speed, need for speed)
Witaj na forum. Mam nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszam na Shoutbox.
Witaj na forum. Ostatnio panuje tutaj naprawdę bardzo rodzinna atmosfera! Jeśli regulamin został przez ciebie przeczytany to zapraszamy do udzielania się na forum, oraz na shoutboxa, gdzie najwięcej się dzieje!
Matuleczek: Zabrzmiało trochę sztywnie.

Witaj! Rozgosc się

Wysłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 4