Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [PC] osu! Zasady ogólne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Co tam, jak tam? Gracie dzisiaj? Jak coś, to czekam na tsie dzisiaj o godzinie 21.00. Pozdro600, Love story na dzień dobry będzie.
ja pogram z wami z miłą chęcią dziś Smiling
Mogę się również pojawić.
Today, 21.00.



Soon
Ponieważ w sobotę 16/11 startują Teamspeakowe Soboty, moglibyśmy Osuboty przenieść tego dnia na godzinę 20, albo nawet 19.
W tę sobotę? Ja tam widzę datę 16/11.
Dzięki za poprawienie mnie, w czasie pisania poprzedniego posta byłem w samym środku walki w The Last Remnant, i nie za bardzo wiedziałem co piszę.
I co, niby o 20.00 miało być, a dupa.

Przybywajcie, Osu!botowe trolle!
Ja o 19 siedziałem, przez kwadrans, nikogo nie było, to zacząłem grać w The Last Remnant
Jakby ktoś nie umiał czytać tematów od początku, mamy jeden ustalony termin grania, czyli tzw. "osubotę" startującą w każdą sobotę koło godziny 21. Jak ktoś chce, może dołączyć do naszej grupy na fb (wtedy proszę o kontakt ze mną przez PM), na której się czasem umawiamy na dodatkowe granie, poza tym, często prowadzimy dyskusje dotyczące gry i muzyki.
Dziękuję za chamskie wyrzucenie mnie z pokoju kiedy chciałem sobie tylko pograć...
Gadałeś jak random z internetów, zapraszamy na TS i do gry.
Mała aktualizacja pierwszego posta.
W który tryb gracie? Pewnie ten klasyczny z kółeczkami? Ja grałam w osu jakiś czas temu, mój ulubiony tryb to Taiko, ale dość szybko mi się znudziło, bo jest mało map na Taiko i sam tryb nie jest bardzo popularny, więc nie ma z kim grać.
Gramy głównie klasyczny i klawiszki, a Taiko to który był?
(19-01-2014, 01:52)farmaceuta napisał(a): [ -> ]Gramy głównie klasyczny i klawiszki, a Taiko to który był?

Ano ten:
[Obrazek: Taiko.jpg]
Używa się czterech klawiszy (można dwóch, ale jest mniej punktów wtedy) - 2 wewnętrzne (czerwone) i 2 zewnętrzne (niebieskie). Dany klawisz uderza się gdy kółko dolatuje do lewej strony paska (tego słoneczka na tym screenie), im dokładniej się wymierzy, tym więcej punktów. Zwykłe kółka uderza się jednym klawiszem a duże dwoma tego samego koloru naraz.
Grałem kiedyś w niego. Zapraszamy na najbliższe osu!boty, o 21, oraz na kanał na Team Speaku Arhn.eu.
Stron: 1 2