Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Klawiatura
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrzebuję klawiatury która będzie naraz obsługiwać powyżej 5 przycisków, będzie miała guziki multimediów, nie będzie miała 15 ekranów "progejmerskich", Facepalm. I by pasowało gdyby kosztowała max. ok. 200 zł. Poleci ktoś jakąś? Dzięki wielkie Party!
Osobiście korzystam z rozwiązania A4Techa - x7 wersja g800v(usb). Anti ghosting daje radę w okolicach wsadu, posiada 15 przycisków programowalnych (przyjemny program do makr), 5 profili i przycisk dezaktywacji klawisza windows. Z prawej strony ma równierz przyciski multimedialne (przewijanie, pauza/play, stop, mute, vol +-/). WSAD i Strzałki są gumowane na czerwono. Kosztuje ona około 60 - 80 zł. Jestem z niej zadowolony.

(Na zdjęciu wersja PS/2 z nieznacznymi zmianami kosmetycznymi i funkcjonalnymi, wersję usb ciężko mi było znaleźć na szybko)
[Obrazek: 1_addhuge.jpg?1377706925]

Przychodzi mi jeszcze do głowy klawiatura Saiteka, ale "trochę" powyżej budżetu (kosztuje około 300zł). Mad Catz Cyborg v7, kilka stref podświetleń (chyba 3 strefy po 16m kolorów), aluminiowe wsad, strzałki i spacja. 12 programowalnych przycisków po bokach i jakieś multimedia na górze, sam myślałem o tym egzemplarzu. Więcej nie przychodzi mi do głowy.

[Obrazek: 392378224_1323804051_o.jpg]

@Edit

Dorzucam jeszcze Microsoft Sidewinder x4, całkiem w porządku klawiatura.

[Obrazek: 310773_1_f.jpg]
X7 ma za krótką klawiaturę
MadCatz podobno jest drogim szmelcem
Sidewinder ma za długą spację przez co z pewnością będę się mylić z altem.

[Obrazek: wpid-sad_all_the_things.png?w=580]
Aleś ty wybredny PC Has No Game

Nie rozumiem o co chodzi z za krótką klawiaturą
Przyzwyczaiłbyś się do długiej spacji Grinning
Cóż, może Saitek przesadził trochę z ceną, ale opierając się o moją mysz (R.A.T 7 contagion) mogę ręczyć za wygodę i jakość


Przychodzi mi jeszcze do głowy Razer Arctosa (~220 zł)
[Obrazek: razer-arctosa-gallery-1.png]
Albo znów ponad budżet Roccat Isku (~300 zł)
[Obrazek: KLAWIATURA_ROCCAT_ISKU_ILLUMINATED_GAMING_.jpg]


I jak tak wybrzydzasz, to napisz trochę więcej, czego oczekujesz od klawiatury, bo nie będę strzelał po wszystkim na rynku (chyba, że powyższe podpasują) Grinning
Myślałem nad isku chociaż podobno obsługuje tylko 2 guziki naraz i nie jest mechaniczna Och, nie!
idź pan do mediamarktu, pomacaj sobie klawiatury dostępne na wystawie, poklikaj, to się dowiesz, która za długa a która jest dobra Smiling
Ten pan nie ma mediamarketu Bitch please! Najbliższy duży sklep to 11 km w którym nic nie ma.