Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [S] Dużo gier na Pc, Xbox 360 i PS2. I dwie na PSP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć! Postanowiłem sprzedać parę gier ze swojej kolekcji, by zdobyć trochę pieniążków. Tak więc jeżeli są jakiekolwiek pytania- proszę pytać albo na pw, albo w komentarzach pod tematem, szczególnie, jeśli chodzi o zdjęcia gier.

~Wszystkie gry są używane, ale większość jest w dobrym stanie, jeżeli jest inaczej, to zrobię odpowiedni dopisek obok nazwy gry.

~Myślę, że za dostawę wyjdzie 8 złotych, ale cena zmieni się w przypadku zakupu większej ilości gier. Nie wysyłam do miejscowości poza Polską. Wysyłka za pobraniem tylko w określonych przypadkach.

~Możliwe małe rabaty dla starych bywalców forum i osób, które kupują parę gier naraz.

~Wszystkie gry są oryginalne, w zwykłych dvd boxach, które są w dobrym stanie.


PC

Gothic 3 złota edycja (G3 i dodatek Zmierzch Bugów Bogów i jakiś poradnik.)- 30 złotych.

Alien Shooter złota edycja (Pierwszy alien shooter i drugi)- 10 złotych.

Beowulf The Game- 10 złotych. Lekkie ślady użytkowania, jednak płyta działa bez problemu.

Penumbra Requiem- 15 złotych. Ideał, płyta nigdy nie wkładana do napędu. Kupiłem, a po zdjęciu folii się zorientowałem, że to dodatek do gry, której nie posiadam. :nagrobek:

The Saboteur- 20 złotych, drobne ryski, ale działa dobrze.

RollerCoaster tycoon 2 złota edycja- 5 złotych. Dużo drobnych rysek, ale płyta działa jak należy.

Mini Ninjas- 15 złotych, stan idealny. Nigdy nie wkładałem płyty do napędu, tylko wyjąłem z folii.

Resident Evil 4- 20 złotych. Drobne ryski, "pomarańczowa" edycja.

Spliter Cell Double Agent- 15 złotych, edycja od Super Seller.

Postal: 10 Anniversary- 10 złotych, edycja od XK Gold

Kroniki Riddicka Ucieczka z Butcher Bay edycja rozszerzona- 10 złotych, lekkie zagniecenia na tylnej części okładki.

Stalker Zew Prypeci- Biedronkowa edycja, za jedyne 10 złotych. Dziwne, niby płyta była raz włożona do napędu, ale jest na niej coś w stylu smugi. Jednak włożyłem do napędu i działa.

The Godfather 2- 20 złotych.

Enter The Matrix- 5 złotych, brak instrukcji, dużo rys. Nie wiem, czy potrzeba do tego jakiegokolwiek klucza, prawdopodobnie nie.

Stalker Czyste niebo- 15 złotych, premierówka.

Sacred 2- 10 złotych.

Stranglehold- 10 złotych

Prince of Persia Dwa Trony- 10 złotych, wersja z tymi gównianymi zabezpieczeniami "Starforce", przez co nie uruchomi się ona na windowsie vista i "siódemce". Prawdopodobnie można jakiegoś cracka wgrać na to.

Crysis Maximum Edition- 20 złotych, edycja ea classics. Instrukcji w tej edycji w ogóle nie ma.

Flatout- 5 złotych, bez instrukcji (chyba nawet żadnej nie było), płyty w średnim stanie, ale uruchamiają się.

Dungeon Lords- 5 złotych, jakaś biedronkowa edycja, więc bez instrukcji.

Alone in the Dark- 15 złotych, edycja od topsellera, czyli gra + poradnik. Artbooka nie ma, bo artbook zachowuję dla siebie.

Toca Race Driver- 7 złotych, edycja od Extra Klasyki. Drobne ślady użytkowania.

Rally Championship- 5 złotych, brak instrukcji.

Tomb Raider Underworld- 20 złotych.

Dead Space- 10 złotych.

Far Cry 2- 20 złotych, trochę rysek na płytce.

Hitman 2 Silent Assassin- 10 złotych, chyba też ma jakieś zabezpieczenie w stylu Starforce.

Aliens Versus Predator Gold Edition- 15 złotych, edycja od Xplosiv.

Ghost Recon Advanced Warfighter 2- 15 złotych.

Xbox 360

Mass Effect + dlc- 20 złotych.

Fable 2 Goty- 20 złotych.
Mati chyba skusze się na Quake'a 4 Winking i zabiorę od ciebie antykillera jeśli przesyłka będzie w jakiejś normalnej cenie Laughing
Kupione to wykreśl Childish