Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Netplay w VirtuaNES
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. Wcześniej się nie udzielałem i nawet za bardzo nie zapoznałem z gronem forumowiczów ale zwracam się do was z pytaniem. Czy wie ktoś z was jak używać NETplay w VirtuaNES'ie? Pewnie wszyscy wiedzą poza mną ale próbowałem i nie wychodziło. Poza tym trudno znaleźć mi kogoś z kim mógłbym testowa to. Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć?
A czym jest VirtuaNES i (Rozumiem, że to jakiś rzadki model NESa) od kiedy ten sprzęt umożliwia granie przez sieć?
(31-08-2013, 14:30)Chmurowaty napisał(a): [ -> ]A czym jest VirtuaNES i (Rozumiem, że to jakiś rzadki model NESa) od kiedy ten sprzęt umożliwia granie przez sieć?

Kurde zapomniałem to napisać Laughing Na początku miałem całkiem długi tekst, chciałem to skrócić i widocznie wyciąłem tą część. To nic więcej jak emulator służący do grania w gry NESowe. NETplay natomiast umożliwia granie z kimś. Próbowałem z Hamachi ale chyba coś źle robiłem, nic nie wychodziło.
A skąd masz romy do tego emulatora?
Wszystkie romy oraz emulator mam z coolrom.com
http://arhn.eu/faq/#piractwo

Temat zamykam. Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.