Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Europa Universalis 3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czas: Dziś o 22:00
Gra: Europa Universalis 3 Complete - do nabycia tu: https://www.humblebundle.com/weekly

No więc będziemy sobie grać po sieci w Europę. Z doświadczenia wiem, że ta gra lubi sobie kaprysić, często wywala jakieś błędy, etc - ale w sumie warto spróbować. No i to fajny sposób, żeby się nauczyć w to grać, bo pewnie też pogadamy sobie przy okazji na ts i będzie okazja podpytać o coś w trakcie rozgrywki.

Ja założę grę - tym niemniej jeśli mój internet będzie szwankował, to przyda się opcja zapasowa. Poziom gry: łatwy + inne ułatwienia (cobyście mieli w miarę łagodny start), będziemy grać głównie na prędkości gry 2x, od samego początku - państwa sobie wybierzemy już będąc w grze, bo to dość istotna kwestia, dlatego nie zaklepujcie ich teraz.

To chyba na razie tyle, dajcie znac, kto się pisze. O 22 zbierzemy chętnych, podam nr ip, itd.

PS. Bym zapomniał - przed grą wywalcie zawartość folderu cache, co zminimalizuje prawdopodobieństwo problemów. (Lokalizacja: \Steam\SteamApps\common\Europa Universalis III - Complete\map)
Tak jak pisałem na shoutboxie, będę i mam nadzieję przypomnę sobie najważniejsze rzeczy Laughing
Tak jak pisałem na shoutboxie, będę i mam nadzieję, że nie będę jakoś bardzo lamić.
Chętnie zagram, może zrozumiem zasady gry, jestem kompletnie zielony jeżeli chodzi o EU.
Też pisałem na shoucie że będę, i mam nadzieje że przy okazji się czegoś nauczę. Smiling
Też będę. Będzie to mój pierwszy kontakt z tą grą, więc będę potrzebował waszej pomocy. Smiling
Hej, ip 178.36.100.77 - za minute mozna próbowac sie łączyc Winking
Widzę jak tam siedzicie i ciupiecieWielki dzej paczy Mam nadzieje, że będzie powtórka na którą się załapie Kissing
Chciałoby wam się zagrać drugi raz? Ja musiałem szybko iść a chętnie bym pograł.
Drugi raz? To co powiecie na kolejne europosoboty? Wielki dzej paczy
Ja się piszę tak na 50% bo nie jestem pewien czy będę miał wolną sobotę.
Ja raczej będę Winking
Ja zapewne też będę, chętnie zagram.
Mam nadzieję, że macie nasz stary save. Winking
Mnie nie będzie, ale chyba już wiecie o co kaman Winking
Proponuję godzinę 19:00
Jestem za. 360 Has No Game
Komu pasuje godzina 19:00 to zarządzam zbiórkę na ts na kanale:
╔═══════▌Inne gry▐═══════╗
╚►Europa Universalis 3

PS. Hasło na kanał to [Obrazek: haslo.png]
Też nie umiem w to grać, ale jak będzie gra znowu to chętnie przyjdę :3
ja troche umiem

Za ten i inne podobne merytorycznie posty użytkownik otrzymuje ostrzeżenie o wartości 50%. Nie tolerujemy i tolerować nie będziemy 2-3 wyrazowych postów, zupełnie nic nie wnoszących do tematu i służących jedynie za podbicie licznika i zdobycie forumowego expa.
~bleub

Wczorajszy gamernight był udany, proponuję rozegrać następna partyjkę w sobotę(14.09.2013) o godzinie 20:00. Zapraszamy wszystkich. Zbiórka na teamspekowym kanale:

╔═══════▌Inne gry▐═══════╗
╚►Europa Universalis 3

PS. Hasło na kanał to [Obrazek: haslo.png]
To fajnie, a jakby ktoś chciał wcześniej(najlepiej to dziś.) to siedzę na TSie.
Czy można się dołączyć? Od razu mówię, że będzie to jedna z pierwszych moich rozgrywek w tę grę, ale postaram trochę ją ogarnąć do soboty.
Pewnie, każdy użytkownik arhn.eu jest mile widziany. Szczególnie Ci, którzy dopiero uczą się grać.
To ja mogę dziś popykać, ktoś chętny?
Jeżeli ktoś jest zainteresowany graniem to zapraszam na ts Smiling
Stron: 1 2