Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Minecartf pocket psp editon Witner edition wyłącza konsole .
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Normalnie biorę nową grę i wybieram tryb gry i konsola się zawiesza po jakiś czasie (około 10 sekund ) konsola się wyłącza wydając dziwny dźwięk którego nie umiem opisać .
Soft 6.39 pro b . model konsoli 3004.
Przyznaje konsola jest przerobiona w celu grania w gry homebrew itp ( nie jestem piratem !!!)
Konsola jest podkręcona do 333/166 ale na Defulcie też nie działało .
Drogi vxzcT118!

Niestety opis problemu, który nam tutaj zaserwowałeś nie pozwala jednoznacznie określić, co może być przyczyną. Zdanie "Jak generuje mapę to konsola się zawiesza i wyłącza ." nie mówi nam o wszystkich zmiennych czynnikach, które mogą występować w danej sytuacji. W związku z tym ogłaszam, co następuje:

Proszę edytować opis problemu, uwzględniając techniczne szczegóły, oraz napisz, gdzie kupiłeś grę. W razie braku edycji w ciągu następnych 6h, usunę temat i nagrodzę cię odpowiednim ostrzeżeniem.

Serdecznie pozdrawiam!

supaplex
"Minecartf pocket psp editon Witner edition" Psyduck
Bo to gra homebrew , oficjalne gry minecraft na psp nie ma .
Minecraft to nie homebrew. To nielegalny, nieautoryzowany port licencjonowanego oprogramowania.

Troszkę nie to samo co "homebrew". Smiling

Prócz tego, nie wiem jak Ci pomóc.
to nie port , to ma własny silnik itp itp ... gra robiona od podstaw .
A ten "Minecartf pocket psp editon Witner edition" to mod do mod'a do lamecrafta , który jest open sourcer .
niestety nie mam jak tego nagrać D: