Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pokémon Rumble U
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: bJQ12yEGy9U.jpg]
O tym, dlaczego nie warto w Pokémon Rumble U grać, a jednocześnie może być warto je kupić, usłyszycie w naszym krótkim materiale wideo na temat tej najnowszej Pokémonowej rozróby na konsolę Wii U.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Pokémon Rumble U
Ogólnie oprócz tych Porygonowych figurek, ta gra nie wydaje się być godna kupna. Ot taki typowy średniaczek, który świat zapomni.
Szkoda ta gra zapowiadała się naprawdę bardzo fajnie :/
Mi się te rozmycia nawet podobają Smiling. Mogę również przymknąć oko na proste modeliki pokemonów, ale gameplay to imho beznadzieja. Nie rozumiem do końca idei tej gry.
Biorę się za oglądanie. Smiling
Popłakałem się na stage'u z armią Bidoof'ow Grinning
Nie wiem o co chodzi ale mnie tam Pokemon Ruble się podoba.
Chciałbym kupić kolekcjonerę, mimo nie posiadam Wii U ale nie wysyłają do Polski ;__;
Warto kupić tą gierkę ?
UP: Obejrzałeś recenzję i dalej się pytasz? Przecież tam są wszystkie potrzebne informacje, by każdy w oparciu o własny stopień zainteresowania Pokami i budżet mógł to sobie wydedukować. Jeśli Ty sam nie potrafisz tego zrobić, to niestety nikt trzeci Ci nie pomoże. Facepalm

Dla mnie ta gra wygląda, jakby ją pierwotnie projektowano pod 3DS i potem, w trakcie prac, zmieniono platformę na Wii U, co w jakiś sposób mogłoby tłumaczyć jakość grafiki. Gdybym miał z dnia na dzień zacząć zbierać tytuły z Pokemonami, ten umieściłbym na liście "w ostateczności". Jakoś niezbyt czuć tutaj ducha gier znanych chociażby z Pokedziałków.
Trochę mi to przypomina pokemon mystery dungeon red rescue team