Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: TOP 4 #1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Motyw na dziś? Największe rozczarowania.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: TOP 4 #1
Top 4? Na pewno będę czytał Smiling świetny pomysł.
Z Raymanem zgadzam się w 100%. Nowe odsłony w 2D są świetne ale liczę że kiedyś w końcu doczekamy się pełnoprawnego Rayman 4.
Mi się Worms 3D podobały Childish. Jestę hipsterę.

Fajny pomysł na artykuł. Gratulacje.
ktoś zagląda na KMF i postanowił skopiować szybką piątkę? :P
Fajny pomysł. Moja pierwsza reakcja czytając Ichaboda-"o Mroowa", druga-"o Spoony".
No proszę, jak dla mnie Red Dead Redemption to jak na razie najlepsza gra tej generacji a dla niektórych jeden z największych zawodów bo ma słabą detekcję kolizji. Ale czekam na więcej Top 4 Smiling
wujo444 -> Dokładnie to ja, ale nie chciałem zrzynac wszystkeigo kropka w kropkę. Grinning
wojtek, ale dla mnie to też jest jedna z najlepszych gier tej generacji, a zawiodłem się na fizyce, bo tak droga gra nie powinna odpierdalać czegoś takiego Smiling
Ymir - ja wiem że chłopaki się nie wkurzą, ale zaznaczenie źródła inspiracji byłoby w dobrym guście.
Tomb Raider. Heart Grinning
Pomysł zacny Smiling
Czekam na więcej !
Wiem Smelly, że się czepiam ale dla mnie silnik fizyczny w grze bardzo odpowiadał, czułem w nim bezwładność ciał np. kiedy ciągnąłem za jadącym koniem bandytę złapanego w lasso. Wiem, że RDR to nie symulator ciągnięcia bandytów złapanych na lasso za jadącym koniem Smiling ale mnie się podobało. No ale właśnie po to są takie artykuły żeby powymieniać opinie ;p

Wiem Smelly, że się czepiam ale dla mnie silnik fizyczny w grze bardzo odpowiadał, czułem w nim bezwładność ciał np. kiedy ciągnąłem za jadącym koniem bandytę złapanego w lasso. Wiem, że RDR to nie symulator ciągnięcia bandytów złapanych na lasso za jadącym koniem Smiling ale mnie się podobało. No ale właśnie po to są takie artykuły żeby powymieniać opinie ;p
Tekst przyjemnie się czytało =) Czekam na więcej!
Myślałem że Icha ma trochę inne zdanie na temat FFX, ale tylko trochę Winking Oczywiście i ja również czekam na więcej.
Fajne zestawienie, mimo iż z niektórymi opiniami średnio się zgadzam Tongue_Out_Winking Czekam na więcej Tongue_Out_Winking
Top 4? Ktoś tu chciał złamać ze standardowym Top 5/10, jak Nostalgia Critic? :P

Choć tematy z cyklu "najlepsze/najgorsze gry" czy "największe rozczarowania" są już bardzo oklepane, to miło było dowiedzieć się czegoś o guście co niektórych redaktorów. Liczę, że przyszłe zestawienia będą nieco bardziej kreatywne (np. najlepsze momenty z danej gry, najlepsze wyciskacze łez itp. Smiling).

I, panowie, sprawdzajcie swoje teksty dwa razy albo dajcie je do korekty (jeśli była, to musiała trochę zaspać :P). Chodzi głównie o, nie wyglądające zbyt ładnie, powtórzenia (no i nadużywanie "który/która/której", choć to już mniejszy problem). Mam zastrzeżenie głównie do Dymka (paragrafy o AC III i Guild Wars 2. Za dużo razy występują słowa "gra", "część", "seria"), SmellySocksa (strasznie upodobałeś sobie "grę". Praktycznie w każdym akapicie występuje w zbyt dużej ilości) oraz Ymira (Jade Empire i Brink. Również wyraz "gra").

Ciekawi mnie też sens istnienia "wyróżnienia", gdyż, w większości przypadków (wybija się jedynie Ymir) to po prostu numer piąty zestawienia. Tak, wiem, że wyróżnienia rządzą się trochę innymi prawami i wskazują na pozycje bardzo bliskie znalezienia się we właściwym TOP, aczkolwiek preferowałbym coś oryginalniejszego niż kolejny tytuł na liście. To już trochę czepianie się, ale nic na to nie poradzę :p.

Nie licząc tego - nie mam żadnych zastrzeżeń i liczę na kolejne i ciekawe zestawienia.
Naprawdę świetny pomysł na zachęcenie większej grupy ludzi do materiałów tekstowych na ARHN.EU. Czekam na więcej Smiling
@FireStorm
Z tymi wyróżnieniami wyszło tak dlatego, że nie obgadaliśmy tematu do końca i każdy ze swojej strony zastosował inną numerację Winking
Myślę, że następnym razem uda nam się dopiąć wszystko na ostatni guzik i ewentualne kolejne odsłony nie będą cierpieć na błędy prototypu.
@FireStorm, za błędy korektorskie biorę winę na siebie. Tylko na tekst Ymira miałem więcej czasu (dostałem go osobno wcześniej), resztę przeglądałem w niecałą godzinę. Teraz sam się sobie dziwię, jakim cudem ominąłem "grę" w tekstach.

Na pocieszenie mogę tylko dodać, że zapowiedziałem, iż następnym razem potrzebuję chociaż jednego dnia, żeby się z tym przegryźć (to jest mniej więcej 3 razy dłuższy tekst niż normalne artykuły na arhn).Smiling
Przyznam się, że przyjemnie się czytało top 4 i nie ukrywam, że czekam na więcej.
Pierwszy temat jaki przeczytałem na stronie, a czytało się świetnie. Żałuje że tak późno tu trafiłem.
Świetny artykuł, polecam.
Remember Me. Ciekawa fabuła lecz gameplay strasznie mizerny.