Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Jak dodać grę do mojej kolekcji?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Mam pewien problem, otóż nie mam pojęcia jak dodać grę do mojej kolekcji. Jedną już dodałem, ale tylko dlatego, że była na głównej w "ostatnie gry w bazie". Na stronie gry nie widzę żadnego przycisku, którym mógłbym dodać grę. Z góry przepraszam, że się o to pytam, ale jestem tu nowy. :/ Z góry dziękuję za odpowiedź. Smiling
Witaj. Musisz przejsć pod ten link (prowadzi on do twojej kolekcji). Po lewej stronie, zaraz pod twoim awatarem, znajduje sie napis "Dodaj Gry". Klikasz tam. Następnie wpisujesz w pole, które się pojawi tytuł gry, którą chcesz dodać. Klikasz na okładkę tytułu, który cie interesuje. Wyskakuje okienko. Na dole jest napis "Zarządzaj tytułem w kolekcji", który klikasz. dalej dasz sobie radę. Poda napisem "Dodaj gry" jest link, który pozwoli ci zaimportować wszystkie swoje gry ze Steama, przydatna rzecz.
Ok, serdeczne dzięki za pomoc! Smiling
Chciałbym tylko zaznaczyć (może Archon przeczyta), że przycisk "ZARZĄDZAJ TYTUŁEM W KOLEKCJI" na stronie gry w bazie gier, tej samej, na której możemy zobaczyć galerię screenów, teksty o grze i komentarze użytkowników na temat gry, nie działa. Po najechaniu na napis pojawia się charakterystyczna łapka, po kliknięciu go jednak nic się nie dzieje. Używam przeglądarki Google Chrome. Taki błąd. Czemu by go nie zgłosić...

@down
Dzięki Piromaniaq, całkowicie o tym temacie zapomniałem Smiling
Błędy do nowego wyglądu zgłaszamy w odpowiednim do tego dziale.
http://arhn.eu/forum/Temat-Wersja-BETA-nowego-arhn-eu