Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: The Showdown Effect
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak więc, szukam siedmiu osób (jeśli się nie zgłoszą, może być nas mniej) z którymi można by pograć TDM lub kilka innych trybów w The Showdown Effect z Humble Paradox Bundle. Godzina jak i data do ustalenia, pokój będzie się nazywał standardowo arhn.eu a hasło: arhn.
Jestem za, bardzo chętnie bym pograł WinkingOczywiście mikrofon mam więc nawet na urynowym TS można by pogadać :P
Z chęcią również się przyłączę do wspólnej gry. Czekam na konkretne szczegóły Smiling
Ja też chętnie się przyłącze. Mogę również wbić na TSa
Pierwotny plan wygląda tak że zbieramy się na TSie w piątek około dziewiętnastej. Spróbuję poprosić Crixa o kanał. W razie czego editnę.

EDIT: Kanał już jest, potem doproszę jeszczę Crixa o CAdmina dla mnie gdyby wpadł ktoś nieproszony, Widzimy się w piątek!

EDIT2: Załatwione (Dzięki Qzak)
Też chętnie się przyłączę, jeżeli są jeszcze wolne miejsca. Planowane są jakieś zasady dodatkowe?
Ymir: Prawdopodobnie zasady ustalimy już jak będziemy w lobby.
Jakby co to mogę komuś dać klucz do The Showdown Effect, jeśli ktoś jest chętny i nie ma gry.
EDIT
Kluczyk już rozdany.
Jutro około godziny 19 zbiórka na ts i gramy w Showdowna. Na ts szukać Yaxesa.