Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: PS Vita TV czyli nowy sprzęt od Sony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziś w Tokio Sony zaprezentowało publicznie swoje nowe urządzenie.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: PS Vita TV czyli nowy sprzęt od Sony
Mnie zastanawia jedno. Jak będzie z grami, które głównie polegają na dotykowych panelach?
Czyli mam do zrozumienia, że gry z opcjami dotykowymi nie będą działać ?
Tak, jak wspomniano już dwa razy powyżej, Sony potwierdziło, że z urządzeniem kompatybilne są tylko te gry, które nie wymagają sterowania dotykiem.
To jednak jest opcja dla kompletnych cebulaków jeżeli chodzi o zamiennik Vity Smiling Ale jako mikrokonsola, do grania w cyfrowe wersje gier na PSX i PSP, jest na+, tylko mnie ciekawi, czy będzie się dało jakiś dysk zewnętrzny podłączyć Smiling
po co ci dysk zewnętrzny?
Ale brak funkcji dotykowej? Dajcie spokój, śmiech pusty&trwoga
A na czym chcesz zapisywać dane? Na cholernie drogiej karcie do vity Smiling
Sony podało listę kompatybilnych gier:
http://www.jp.playstation.com/psvitatv/game/psvitalist/
http://www.siliconera.com/2013/09/10/pla...her-games/

Yoshida potwierdził również, że w przyszłości PSVTV (Speechless) będzie kompatybilne z nowym DualShockiem.
Dziwna sprawa. Gry na Vitę?... ALE JAK? Spisek!
Wyobrażam to sobie jako pomniejszone(po raz kolejny) PS2. Co do ekranu dotykowego to mogli go wcisnąć na spodze lub na górze kontrolera. Macając swojego dual shocka 3 myślę, że panel z tyłu nie byłby złym pomysłem.
"Co do ekranu dotykowego to mogli go wcisnąć na spodze lub na górze kontrolera."
No, jest coś takiego. Nazywa się PlayStation Vita.

Sugerowane przez Ciebie rozwiązanie nie ma ani grama sensu. Smiling
Mogliby uczynić to kompatybilne z Dualshock 4 - wszak on ma panel dotykowy.
Kruskader. Jest kompatybilne z padem Dualshock 4. I co z tego, że ma panel dotykowy skoro Vita ma takie dwa (na ekranie i z tyłu)?

Poza tym to rozwiązanie nie ma sensu - na ślepo będziesz dotykał panelu dotykowego zgadując gdzie masz dotknąć ekran? Bo wirtualny kursor mija się z celem.
W takim razie wypuszczenie PSVTV nie ma najmniejszego sensu, lepszym rozwiązaniem jest nadal PS3 lub przy braku funduszy PS2(jeśli weźmie się pod uwagę cenę gier i ich ilość).