Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Klawiatura: Arvo vs Shift
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Chce kupić nową klawiaturę. Waham się między Roccat Arvo a Steelseries Shift. Mieliście styczność z którąś z nich?

Jestem otwarty na propozycje innych modeli w tym przedziale cenowym Smiling
Znajdź sklepy oferujące obydwie klawiatury na miejscu. Podjedź do jednego z nich, połóż dłonie na klawiszach, ponaciskaj. Wyrób sobie opinię, która jest lepsza, podziękuj, kup w internecie w najtańszym miejscu.
?????
Profit!
(10-09-2013, 15:44)likeon napisał(a): [ -> ]Znajdź sklepy oferujące obydwie klawiatury na miejscu. Podjedź do jednego z nich, połóż dłonie na klawiszach, ponaciskaj. Wyrób sobie opinię, która jest lepsza, podziękuj, kup w internecie w najtańszym miejscu.
?????
Profit!
Wybacz, ale jakbym chciał sobie położyć ręce na klawiaturze to bym to zrobił. Pytam bo chciałbym poznać opinie użytkowników o tych klawiaturach, którzy wiedzą czy mogą je polecić/odradzić. A położenie rąk na klawiaturze jak i testy w internecie nijak się mają do prawdziwego miesięcznego/półrocznego/rocznego użytkowania sprzętu...
Wybacz, ale uważam, że własna ocena na podstawie subiektywnych odczuć jest najlepsza. Co z tego, że takiemu gremowi pasuje klawiatura mechaniczna, skoro tobie może kompletnie nie podejść? Co z tego, ze komuś podchodzi klawiatura z dużym skokiem klawisza, kiedy ty możesz oczekiwać płaskiej?
Skoro oczekiwałeś odpowiedzi osoby, która używała obydwu klawiatur przez miesiąc/półroku/rok, to dobrze, że sprecyzowałeś to w swoim drugim poście, bo słowo "styczność" ma zupełnie inny wydźwięk.
Wydaje mi się również, że większa szansa na trafienie takiej osoby byłaby na forum pcformat, albo coś w tym stylu. Więcej nie pomogę, bo nie używałem tych klawiatur.