Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Dziewiąty Humble Indie Bundle w akcji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ruszyła kolejna odsłona popularnej wyprzedaży gier indie, szykujcie więc swoje wirtualne portfele, bo warto wydać te kilka złotych na garść konkretnych tytułów.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Dziewiąty Humble Indie Bundle w akcji
Szkoda że kupiłem w niedawnej promocji FEZ'a i Brutal Legend.
Kupiłem za dolara i jestem bardzo zadowolony, głównie dlatego że FEZa i FTL mam od dawna.
Oczywiście, jutro biegne do banku wpłacić kase. O dziwo żadnej z gier nie miałem, ale prawie wszystkie, w niedalekiej przyszłości miałem kupić. Dzięki Humble bundle Smiling
Witam

Zakupiłem gry za jednego dolara ale pisze, że aktywowałem kod promocyjny i żeby zainstalować gry muszę się zalogować na konto.


Nie rozumiem, o co chodzi, a teraz czytając opis na Waszej stronie rozumiem, że otrzymać dostęp do kluczy na Steam to muszę zapłacić powyżej jednego dolara.

Skoro już zapłaciłem za te gry i nie mogę ich w pełni aktywować to co mam teraz zrobić by je uruchomić na steamie?

Czy będę zmuszony kupić ten zestaw znowu ale tym razem powyżej dolara?

Czy mogę jakoś dopłacić i w pełni aktywować te gry?

Za pomoc dziękuję!
Na początek zaloguj się na stronie, a jeśli nie masz konta, to zarejestruj się, używając maila, na który zamawiałeś gry. Potem wejdź na podstronę, gdzie możesz pobrać gry (link powinien być w mailu bodajże) i kliknij "claim this page". Teraz w swojej bibliotece gier na humblebundle, na samym dole będziesz miał te paczki, które kupiłeś. Kliknij na wybraną i tam będziesz mógł wygenerować sobie klucz steam. Jeśli nadal nie możesz tego ogarnąć, odezwij się do mnie na pw. Dolar wystarcza, napisałem "ponad" z przyzwyczajenia, wybacz Winking
W porządku mam już gry - po prostu musiałem zresetować klienta Steam Smiling

Przepraszam za zamieszanie Smiling
Ach.. I że niby gry są drogie. Ja sam niestety mam Trine'a 2 ale na szczęście nie kupowałem żadnej z pozostałych. Ciekawe co dodadzą później.. No i niedługo prawdopodobnie kolejny tygodniowy bandel Grinning
Już wczoraj wykupiłem cały pakiet. Winking