Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: The Humble Weekly Sale z kolejną paczką gier
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Serwis Humble Bundle rusza z kolejnym zestawem gier, tym razem z okazji cotygodniowych wyprzedaży. Jeśli więc dziewiąta edycja Indie Bundle nie nasyciła waszego apetytu, to tu znajdziecie coś na deser.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: The Humble Weekly Sale z kolejną paczką gier
Duke Nukem 3D za dolca? Omójezuanaszpanie dzisiaj o mało co kupiłem go za normalną cenę Laughing Reszta mnie jakoś niezbyt interesuje, ale dla Duka już kupiłem Heart Bardzo podoba mi się że ostatnie bundle mają mało interesujące / posiadane przeze mnie już tytuły dodatkowe, mniej $$$.
Za dolca Serious Samy i Duke? Już lecę po pieniążki.
świetna robota HB. Próbowałem dodać wasz link, kazało mi się zarejestrować. Po zarejestrowaniu jest już uzyty. Oh you.
Dla mnie świetny deal, nawet dla samego Duke Nukem, którego nie zdobiłem podczas Summer Sale! Tyle wspomnień powróci Winking
Ludzie, litości. Origin, Paradox, Indie 9, a teraz to? Zbankrutuję!
A tak na serio, niesamowite jest to, jak wiele wspaniałych gier oferuje się za tak śmieszne pieniądze. Ale pasuje mi to! Biorę!
Humble Bundle nie zwalnia tempa. Na najnowsze Weekly niektórzy ludzie kręcą nosem, ale powiedzmy sobie szczerze - z jakiego powodu? Przecież na premierę robionego przez Polaków remake'a Shadow Warriora dostajemy za pół darmo zremasterowaną wersję oryginału, znacznie ładniejszą i wygodniejszą od edycji F2P. Co więcej, zawiera ona dodatkowe misje, których próżno szukać w bezpłatnej wersji! W podobnych superlatywach można wypowiadać się na temat Duke Nukem 3D: Megaton Edition, gdzie również zaimplementowano najlepsze rozszerzenia oraz podniesiono jakość grafiki. Wcześniej miałem oryginalną wersję Atomic z GOG-a, ale tę przyjąłem z otwartymi ramionami i z ogromną chęcią po raz kolejny zaliczę przygody Księcia.
Z kolei Serious Samy czy Hard Reset także w pełni zasługują na miano "retroshooters". Może i wyglądają bardzo współcześnie, lecz filozofia rozgrywki tkwi w latach 90., erze nieskrępowanej, radosnej rozwałki. Troszkę tutaj nie pasuje System Shock 2, bo to produkcja dalece bardziej złożona i głębsza, lecz to kolejny fantastyczny element tego zestawu. Ja sam odpuściłem sobie dopłacanie powyżej średniej, gdyż SS2 już mam, zaś Hard Reset kupię w wydaniu pudełkowym.
Szkoda że to właśnie teraz z chęcią bym przygarnął Duke'a i Shadow Warrior'a ale hajs się nie zgadza

chociaż może dam się skusić
Świetne gry za dolara? Serious Samy? Duke Nukem 3D i Shadow Warrior, czyli jedne z lepszych FPSów? Kupili mnie Winking
Już kupione! ;D
Fajne, zaraz kupię.