Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: (Update) Nowy trailer Pokémon X i Y rozróżnia płci
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 3qQPNO9D8rw.jpg]
W sieci pojawił się nowy trailer Pokémon X i Y, który, prócz potwierdzenia ogłoszonych niedawno informacji, zdradza garść nowych detali związanych z Poképłciami.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: (Update) Nowy trailer Pokémon X i Y rozróżnia płci
Fajnie w końcu będą różniły pokemony jeśli chodzi o płeć
Pokémony różnią się jeśli chodzi o płeć od 1996 roku (Nidoran samiec i Nidoran samica), a różnopłciowe Pokémony tego samego gatunku różniły się grafikami od generacji czwartej (Diamon/Pearl/Platinum) (2007).

Sam fakt dymorfizmu płciowego nie jest tu nowością, MyMarios13.
Czyli rozumiem, że aby mieć Mewtwo X trzeba mieć wersję X? Co za bullshit!!!!!!!!

P.S. Przepraszam, że się uniosłem, poniosło mnie Grinning
Wow, będzie można zmienić skin postaci. Nieźle. Szkoda, że i tak nie mam 3DS Childish.
Czy tylko mi się zdaję czy ewolucja Fennekina będzie miała typ Fire/Fairy? ("Sukieneczka", różdżka w ręku)
Jeśli chodzi o moje zdanie to świetnie się to prezentuje. Pokemony już zamówione więc lajtowo. X oraz Y. Smiling
Teraz widać różnice w płci Mewto. 3DS jako platforma coraz bardziej się do mnie dobija (trzeba tylko znaleźć wystarczającą ilość pieniędzyChildish)
Coraz bardziej się jaram tą grą. Już zaczynam zbierać pieniążki na 3DSa, a potem będzie trzeba uzbierać i na Poki.
Fajnie to wygląda. Trzeba będzie w końcu złożyć preordera na Pokemony X.
A Tyrunt = Heart
Jakoś bardziej mi przypadła Mewtwo z wersji Y. Z tego co wiem to aby przeprowadzić mega ewolucje potrzebny nam będzie kamyk, w przypadku Mewtwo Mewtwonite X lub Mewtwonite Y (czyli ktoś miły będzie mógł się z nami wymienić z swojej wersji).
D_A nieźle odjechałeś z tą płcią Laughing
Ta gra będzie świetna, już się nie mogę doczekać Winking Trzeba w końcu preordera zamówić.
To będzie lepsze niż GTA V Laughing
Brawo Nintendo!!! teraz tylko czekać do premiery
Megaewolucje Mewtwo... są dziwne - i tak wolę podstawową formę Grinning
Ale to fakt, że coraz bardziej jaram się nowymi pokemonami Fap

No i Mega Charizard Heart
Ehh,Mega MewTwo X niezbyt mi się podoba, dobrze, że na otarcie łez jest czarno błekitny Czarek Winking