Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Grand Theft Auto V: Edycja kolekcjonerska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: eVIRXOJhpLo.jpg]
Przedstawiamy zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Grand Theft Auto V w wersji na konsolę PlayStation 3. W sprzedaży dostępna jest również alternatywna edycja dla platformy Xbox 360. Cena produktu w dniu premiery wynosiła 559.90zł (ultima.pl / muve.pl / gram.pl).

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Grand Theft Auto V: Edycja kolekcjonerska
Świetny materiał.
Jakość audio jest tak dobra, że łatwo się pomylić czy nagrywałeś komentarz później czy równolegle prezentacją.

PS: Czekam na wydanie PC Childish
Fajna to kolekcja edycjonerka. Jak wyjdzie taka na PC to chyba sobie kupię. Sam unboxing także dobry, brawo aryn
Osobiście uważam, że nie warto. Torba może i jest wykonana z bardzo dobrego materiału ale do czego może służyć? Czapka... fajny bajer, ale kompletnie bezużyteczny jak ktoś wygląda w takim czymś... słabo. Natomiast bardzo podoba mi się ta mapka wzorowana na blueprint, chętnie bym powiesił coś takiego na ścianie. Steelbook Heart Heart Heart
Archonie, czy materiał z lajwa będzie dostępny jutro na stronie? Pytam, bo jak cię Los Santos wciągnie, to materiał będzie trochę ważył i YouTube upadnie.
A ja jak na złość randkę z Emmą Watson mam akurat dzisiaj o 22 ; /
Cena kolekcjonerki jest przynajmniej teraz dosyć wysoka, ale zawartość, choć może nie każdego powali, jest naprawdę porządna. Rockstar postawił na jakość, a nie na ilość i to się opłaciło ;D
Gdyby to nie było GTA V, zawartość tego rodzaju zostałaby pewnie wyceniona co najmniej 100 zł niżej. Jakość dodatków imponuje, ale co tu jest tak naprawdę kolekcjonerskiego, że można to wyjąć z pudełka i chwalić się tym na półce poza steelbookiem? Dla mnie nic. Niby ciężko negować powiązanie torby depozytowej czy czapki z samą grą, lecz w takiej cenie można było oczekiwać czegoś bardziej zaskakującego. Dodatki są oszczędne, dobrze wykonane, ale nie czuję się zachęcony do zakupu. Być może sytuacja była inna, gdyby choć trochę zależało mi na samej grze.
Nie jestem fanem tego typu bajerów więc dla mnie jedynie interesujące rzeczy to sama gra oraz steelbook. Unboxing jak zawsze świetnie wykonany.
Niestety, ale edycja kolekcjonerska GTA V wygląda bardzo słabo. Nie zrozumcie mnie źle - sama jakość wykonania stoi naprawdę na wysokim poziomie, ale trzeba pamiętać, że to w dalszym ciągu edycja kolekcjonerska gry. Przy cenie na poziomie ponad 500 zł oferuje czapkę, niezbyt użyteczną torbę oraz, zdecydowanie najjaśniejszy punkt, ciekawą mapę stylizowaną na blueprint z ukrytą wiadomością. Jest też steelbook, ale, biorąc pod uwagę cenę, zapakowanie samej produkcji do środka poszło zdecydowanie na minus (powinien być alternatywą, a nie wymogiem). Epic Edition Gears of War 3, edycja kolekcjonerska Skyrima czy Guild Wars 2 miały ceny bardzo zbliżone, a jednocześnie zawierały więcej "przydatnych" dla fanów akcesoriów. Świetnie figurki, artbooki, dodatkowe DVD - dla mnie ma to znacznie większą wartość niż zawartość prezentowana w filmie. Doskonale rozumiem, że kupując tę wersję hitu Rockstara było się w pełni świadomym, a samo logo na produkcie ma wielkie znaczenie dla każdego fana, aczkolwiek trudno nie zgodzić się z @guy_fawkes - "Gdyby to nie było GTA V, zawartość tego rodzaju zostałaby pewnie wyceniona co najmniej 100 zł niżej.".

Jeszcze co do samego filmu - rozumiem, drogi Archonie, że byłeś niezwykle podekscytowanym kontynuacją tak wielkiej serii, jednakże preferuję materiały z głosem nagrywanym oddzielnie. Choć nie było tego dużo, zdecydowanie dało się wyczuć wszelkie zająknięcia i nieco dłuższe przerwy w trakcie wypowiadania zdania. Do reszty nie mam zastrzeżeń.
Wersja na PC, plis?
UP: Czy lamentując na brak wersji PC w temacie, gdzie Archon napracował się kręcąc unboxing EK, której zakup sfinansował całkowicie z własnej kieszeni zdajesz sobie sprawę, że nie okazujesz nawet elementarnego szacunku? To nie jest wątek przeznaczony do narzekania, bo GTA V jest na wyciągnięcie ręki, jeśli ktoś naprawdę nie wyczeka tych kilkunastu miesięcy - wystarczy kupić konsolę... PC Has No Game
Unboxing super jak zawsze,ale zawartość kolekcjonerki taka średnia d... nie urywa, jak za taką cenę, jedynie steelbook jest fajnym gadżetem który ładnie by się prezentował na półce oraz mapa z kolekcjonerki robi wrażenie, ale czapka i torebka to średni bajer, kompletnie zbędny moim zdaniem.
Muzyczka chyba trochę za głośna, czasami cię zagłuszała.

Niemniej, ładna kolekcjonerka... elegancka. Niestety cena zabójcza i dla wielu nieosiągalna Childish.
Moją koszulkę z GTA 3 mam do dzisiaj Smiling. W przeciwieństwie do gry Childish.
Ty nagrywasz komentarz od razu czy później?
GTA V, jako jedyna gra, którą wychwalam zanim ją kupię.