Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: 800 milionów dolarów w jeden dzień? Dla Rockstara to nie problem.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Najnowsza część serii Grand Theft Auto osiągnęła ogromny sukces. Świadczą o tym nie tylko wysokie oceny wystawiane przez recenzentów, czy ciepłe przyjęcie przez graczy, ale również rewelacyjne wyniki sprzedaży.



By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: 800 milionów dolarów w jeden dzień? Dla Rockstara to nie problem.
Nie dziwię się, w końcu to GTA, pobiła też rekord sprzedaży w Polsce, w ciągu 24 godzin w ręce graczy trafiło 60 000 egzemplarzy z grą:
Cytat:Grand Theft Auto V okazało się najszybciej sprzedającym się tytułem w historii polskiego rynku gier.

Sprzedaż GTA V do klienta końcowego wyniosła 60 000 sztuk w ciągu 24 godzin od momentu premiery, czyniąc ten tytuł najszybciej sprzedającą się grą w historii naszego rynku.

Warto pamiętać, że wynik ten osiągnęła produkcja dostępna wyłącznie na konsole.

Źródło: CENEGA

Mnie osobiście tytuł urzekł od pierwszych sekund, ogólnie to brakuje mi słów by to wszystko jakoś opisać... Panom z Rockstar należą się nasze ciężko zarobione pieniążki za kawał solidnej roboty którą odwalili, dając nam w ręce tytuł na parędziesiąt godzin zabawy.
Ale czy tym samym GTA V nie stało się najlepiej zarabiającą grą video w ogóle (no dobra, pomijając opartego na abonamencie WoW'a)? I grą, która pobiła rekord w sprzedaży w ciągu pierwszego dnia od premiery?
Czy w ogóle to jeszcze za szybko na ocenę, ale wynik sprzedaży pierwszego dnia jest rekordowy. Black Ops II w analogicznym okresie zarobił 500 milionów.
Hajs się zgadza i widaż że kasa wyłożona na reklamę nie poszła na marne. Tym bardziej szacun dla Rockstara, bo zapowiedzi okazały się prawdą i jest to naprawdę świetna gra.