Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Gry, które pójdą na karcie zintegrowanej.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie, jak wyżej, chciałem prosić o rekomendację gier, które pójdą na zintegrowanej karcie graficznej, niestety wynikła sytuacja, w której straciłem moją śp. kartę graficzną i jestem zmuszony jechać na zintegrowanej.

Aktualnie pogrywam sobie w osu i touhou, ale ile można grać w to samo?
Tak więc prosiłbym was, drodzy forumowicze o pomoc, od razu tutaj zaznaczę, że nie cierpię rpgów (próbowałem grać w Diablo II, ale mnie bardzo szybko znudziło) i puzzli, mam na myśli jakieś jewel questy itp. A tak to może być wszystko inne, od gier akcji, do rtsów.

Z góry dzięki za odpowiedzi!
A co to za karta dokładnie?
Battlefield 1942 na origin za darmo jest.
O ludzie nie znam się na tym za bardzo, naprawdę jestem zielony w sprawach technologicznych.
Tutaj jest screen parametrów: [Obrazek: 4hzy.png]

PS. Gry takie jak ten battlefield na pewno nie pójdą, tak samo jak wszystko inne w 3d (próbowałem cs 1.6), jedynie to mi chodził doom, wolfenstein itp. z gier 3d plus gry z rzutem izometrycznym.
ja na jakiejś zintegrowanej w laptopie uciągnąłem minecrafta (tak, minecrafta). Przy większej ilości wczytywania obiektów go crashowało (i to rzadko), ale się zapisywał w tym samym momencie, więc nie było tak źle.
Hmm, a w sumie zobaczę czy pójdzie, może pogram z kolegami, bo w tą grę samemu to nudno strasznie jest.

PS. Szacun za Bamana i Pidermena. ;p
Zawsze pójdą Ci flashowe gry z Kongregate. Szczerze polecam Sony 2 Smiling ale inne wysoko oceniane też dają radę.

Bo o ile dobrze znalazłem z twoją zintegrowaną kartę graficzną w za dużo gier to sobie nie pograsz...
Tak, z Kongregate jestem już dość dobrze zapoznany, spędziłem tam wiele godzin. ;3
A co do polecania tych gierek, to mogę być jakieś fajne, stare gierki, bo jak mówiłem, Diablo II chodziło świetnie.
Miast katować się ze zintegrowaną kartą nie lepiej zainwestować choćby 50zł na działające 8800GT/9600GT? Odpali na tym sporo gierek i zakres wyboru zwiększy się dramatycznie. Wybacz, ale szukanie gier na zintegrowane GPU to jak startowanie w wyścigach maluchem czy koszenie trawy nożyczkami.
Do laptopa wkładać kartę graficzną? Ja bym się cykał ale może Smiling

@filip6666 - good old games you say? Do wyboru do koloru Smiling
A no tak, GOG, kompletnie o nim zapomniałem.
I wiesz, nikt nie mówił, że mam laptopa, a sam pomysł z tą kartą graficzną nie jest zły. Odstawię troszku kaski i już coś będzie. ;3
Na szczęście za 4 miesiące będę miał nowego kompa i w końcu będę mógł sobie pograć. Winking