Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Valve przedstawia SteamOS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od kilku dni pod tym linkiem trwało odliczanie do jakiegoś wielkiego ogłoszenia. Właśnie dobiegło ono końca i już wiemy - tajemniczy Steam Livingroom to... nowy system operacyjny.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Valve przedstawia SteamOS
Fajny pomysł, jestem zaintrygowany i ciekaw jak to wyjdzie w praniu.
Moim zdaniem będzie to świetna opcja, już Big Picture była bardzo fajnie przeprowadzony, a jeżeli ten system będzie zrobione jeszcze lepiej i będzie działało niezależnie to może być jeszcze lepiej Winking Z pewnością będę obserwował ten projekt Grinning
steam OS = Linux + steam. Kolejna zapowiedź to pewnie steam box, którego sprzęt będzie 100% wspierany przez Steam OS, a kolejna gra to jakiś system seller.
cały system operacyjny oparty na steamie? Biorę w ciemno, szczególnie że za darmo~!
3 aktualizacje = Half Life 3 confirmed.

Również jestem zaciekawiony SteamOS. Czekam jednak na więcej konkretów.
"Steam Livingroom to... nowy system operacyjny."
Nope. Steam Livingroom to koncepcja, mająca przenieść granie na komputerze do salonu. Będzie się składać z kilku elementów - systemu operacyjnego SteamOS, trybu obsługi Steam za pomocą kontrolera BigPicture, współdzielenia gier przez Family Sharing, wreszcie konputer SteamBox. Valve chce pokazać komplet usług umożliwiający zastąpienie konsoli przez PC w jej roli salonowego sprzętu do grania i media center.
Dosyć ciekawy pomysł. Myślę, że to zmieni coś w świecie gier.