Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Shadow Warrior (2013)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: UXmMV1QbY0g.jpg]
Remake kultowej strzelanki 3D Realms z drugiej połowy lat 90, który zaskakująco dobrze łączy ze sobą klasyczny gameplay ze współczesnymi mechanikami. Prosta i bezkompromisowa krwawa jatka, która mimo niedociągnięć jest miłą odskocznią od popularnych ostatnio "poważnych" FPS-ów. Za grę odpowiedzialne jest młode polskie studio Flying Wild Hog.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Shadow Warrior (2013)
Bardzo sympatyczna recenzja, jak zwykle prezentujesz wysoki poziom. W każdym razie w moim mniemaniu.

Ogromny kciuk w górę za umieszczenie "The Touch" Stana Busha w intrze, to jedna z moich ulubionych piosenek.
Jaram się jak dziecko. Shadow Warrior to była pierwsza gra na komputerze w jaką grałem. Grałem u ojca w biurze, bo wtedy rzadko kto miał w domu komputer.
@Dark Archon, bardzo dobra recenzja, powiedziałeś wszystko czego chciałem się dowiedzieć. Skoro humor klasyki przetrwał próbę czasu, to chyba pozostaje mi tylko nabyć jak najszybciej grę.

Nostalgnąłem Winking





Mass destruction is my think!
Gra jest rzeczywiście dobra, szkoda tylko, że żaden wydawca nie pokusił się o dystrybucję ( bądź co bądź Polskiej gry...) w Polsce, ponieważ cena 105 zł za 10h singla to wciąż trochę za dużo :/
@Up Nie na polską kieszeń, powiadasz? Poczekaj, aż stanieje, proste. Sam tak zrobię, bo gra mnie zaciekawiła, a nie chcę tyle płacić.
Gra prezentuje się bardzo ciekawie. Pain Killer'owe klimaty + rasistowski humor. Czego chcieć więcej?

Oglądało się naprawdę miło i chodź nie miałem styczności z tą grą to recenzja zaciekawiła mnie niezmiernie. Kolejny dowód na to, że Polak potrafi Winking
@Wojtex
Na cdp.pl sprzedają to po 69,99zł Winking Już całkiem sensownie.
Mimo kilku niedoskonałości jest to wciąż cholernie klimatyczna gra. Szkoda tylko że mój portfel i tak jest pusty Sick