Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Siemka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam na imię Adrian przeżyłem już(dopiero) 14 wiosen, interesuje się komputerami (głównie Hardware), grami komputerowymi oraz fotografią. Słucham głównie polskiego szeroko rozumianego rocka, między innymi: Coma, happysad, Hunter, Luxtorpeda, The Analogs.
Parę lat temu rozwaliłem w pełni sprawny Comododore64 czego okropnie żałuje.
Jestem graczem PC-towym, nie za bardzo toleruje pada. Głównie gram w Starcraft 2 WOL oraz BF3
Hej, serdecznie witamy. Zawsze miło przywitać fana dobrego polskiego grania. Gitarka i dobry, mądry tekst to jest to!
Dzięki za miłe słowa Winking Taak, niestety rynek muzyczny jest zdominowany przez Pop, którego lekko mówiąc bardzo nie lubię.
Bo w popie nie ma treści, sama lekkostrawna papka. Fajnie, że ktoś docenia prawdziwą muzykę Smiling
Różnice pomiędzy tym co przekazuje rock, a pop niestety bardzo łatwo zauważyć w moim gimnazjum.
Niestety "gwiazdy" popu są kreowane przez media na idoli nastolatków, co na nieszczęście realnie odbija sie na młodzieży.
Nie każdy niestety przywiązuje uwagę co konsumuje - a tak jest niestety ze wszystkim, nie tylko z muzyką PS3 Has No Game
Dokładnie, przecież każdy wie że PC jest najlepszy :P :E
Zaczynam Cię lubić Torll
I nawzajem Grinning, tym czasem my tu chyba mały offtop zrobiliśmy Grinning
Witam na forum. Zapraszam do udzielenia się na shoucie.
Sam powiem ci, że nie lubię popu tylko metal, choć to nie to samo co polski rock.
Wiesz, myślę że się polubimy, wszyscy wiedzą że PC rządzi Torll

Pojaw się na shoucie, tam najczęściej nas spotkasz.
Dzięki za zaproszenie, prawdopodobnie po tym pości będe mógł juz pisać na SB