Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Deluxe Ski Jump 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: X-pL9knbOj4.jpg]
Gdy Polskę pochłonęła Małyszomania, gracze zatonęli w prostym symulatorze skoków narciarskich. Deluxe Ski Jump 2 to tytuł, który do dziś żyje w sercach graczy.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Deluxe Ski Jump 2
Pamiętam jak się w to na informatyce grało ;D
ja też zawsze w to przegrywałam Crying
Oj grało się w to te x lat temu, świetna gra. Teraz jednak pociskam już w DSJ4 Kissing
Poważnie? Szczypiorniak naszym sportem narodowym? Pierwsze słyszę Torll
W ręcznej mieliśmy sukcesy, ale pozostał to sport nieco niszowy. Z takich sportów bardziej pasowałaby siatkówka - tu Polsat robi świetną pracę przy promocji tej dyscypliny.

A co do samej gierki - ja jeszcze trzy lata temu w to grałem w szkole, gra mojego dzieciństwa Winking
Nostalgia!
Nostalgia +9
Ja sam pogrywałem w demko DSJ3 jak byłem mały i wciągnęło mnie na wiele godzin.
Piękne czasy, gdy wszyscy zagrywali się tym w szkole nie zwracając uwagi na nauczyciela.
I to się nazywa prawdziwe grywalna gra i dowód na to że grafika to nie wszystko. Smiling
Nigdy nie umiałem grać w żadnego Ski Jump Grinning
W tą wersję Ski Jump nie grałem ale w inne owszem. Nie byłem jakoś wielkim fanem tych gier ale miło było popykać ze znajomymi.
Wiesz, że masz prawdopodobnie jedyną legalną kopię tej gry w Polsce? Grinning Oh, wait...