Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Stillo się wita :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!

Nazywam się Michał, lat 21 i chwilowo zwiększam poziom bezrobocia w Polsce Winking Ale niedługo znikam z Polski bo zachód czeka Smiling

Lubię gierki (Fpsy, "ścigałki", przygodówki), ciężką muzykę (dobre koncerty, pykanie na gitarce i takie tam pierdoły) i dobre jedzenie.

Konsole które aktualnie posiadam: Ps3, Xbox 360, Ps Vita (Ps4 też będzie zapewne)
Nr buta: 45
Wzrost: 186cm
PSN: StilloPL
XBL: StilloPL
Steam: Stillo116

Wpadłem tutaj bo oglądałem pokedziałki na twitchu i w końcu wypadało się "wprosić" na forum.

Pozdrawiam! Smiling
Tym razem będe pierwszym który cię powita.
A jakie konkretnie tytuły FPS lubisz?
Głównie BFy, Cody i Counter Strike Smiling

Zapomniałem jeszcze dodać do opisu: Lubię Kasztelana niepasteryzowanego Winking
Hej, witam na forum Smiling
Też lubię posłuchać metalu. Najbardziej lubię thrash metal, a w szczególności Megadeth. W FPSy rzadko gram ale nimi nie pogardzę Winking
(02-10-2013, 21:20)Grodek napisał(a): [ -> ]Hej, witam na forum Smiling
Też lubię posłuchać metalu. Najbardziej lubię thrash metal, a w szczególności Megadeth. W FPSy rzadko gram ale nimi nie pogardzę Winking

Thrash dominuje u mnie Winking Uwielbiam wszystko co z Thrashem związane Winking Koncert Megadeth zaliczylem 3 razy, pozdrawiam :p
Witaj, mam nadzieję że będziesz się udzielał, zarówno na forum jak i na shoucie. A jak Kasztelan to tylko w butelce.
Jeśli piwo to tylko w butelce Winking Puszka bardziej praktyczna ale śmierdzi Winking