Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Eurogamer Expo 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przykry incydent i nieco naruszony budżet nie wpłynęły jednak na moje uczestnictwo w imprezie. Pełen zapału ruszyłem do hali Earls Court, w której co roku ma miejsce to brytyjskie wydarzenie. Kiepskie oświetlenie nie pozwoliło mi niestety na zebranie idealnej jakości materiałów, ale niewielka liczba osób ułatwiła za to dostęp do większości stanowisk z grami.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Eurogamer Expo 2013
Gdybyście mieli wybrać na które targi jechać to czy byłby to gamescom czy eurogamer?
Z całym szacunkiem dla moich brytyjskich kolegów, moim skromnym zdaniem Eurogamer jest naprawdę słabiutką imprezą. Kilka stanowisk na krzyż, niedoświetlone pomieszczenia, niedoinformowane "hostessy" przy konsolach. Bardzo mało miejsca i bardzo dużo ludzi. Często recycling starych gier, byle tylko zapchać hale. Ogólnie jest to malutka impreza (na oko około 20%-25% rozmiaru Gamescomu), a i tak wypełniana jest miejscami na siłę czym popadnie.

W tym roku mnie nie było, ale zakładam, że był to najlepszy rok EG - nowe konsole na pewno ratowały sytuację. W każdych innych okolicznościach, moim zdaniem, zwyczajnie nie warto. Gamescom bije Londyńczyków pod każdym względem.
(07-10-2013, 11:45)Dark Archon napisał(a): [ -> ]Bardzo mało miejsca i bardzo dużo ludzi.
Myślę że dla osoby która nie jest z prasy eurogamer może być nawet lepszy. Na gamescomie kolejki do stanowisk z grami są pewnie o wiele większe i dostępne głównie dla prasy. Oczywiście jest tam wiele ogłoszeń i większych wydarzeń ale z relacji Doriana wynika że na EG Expo łatwiej zagrać w nowe tytuły.
Dorian, w jakie dni byłeś na imprezie ??
Jak myślicie, warto jechać w przyszłym roku?